„Kwiecień to idealny miesiąc na wesele”. Tak mówili goście Pani Moniki i Pana Rafała. Do tego pogoda pozwoliła na to, aby przyjęcie odbywało się na dworze pod białymi namiotami w otoczeniu zieleni i drzew. Zaproszeni przyjaciele i rodzina byli pod wrażeniem nastoju jaki udało się stworzyć Młodej Parze. Kolejną niespodzianką był Barman Na Wesele. Toruńska gościnność i chęć zabawy sprawiła, że barmani zostali o jeden dzień dłużej i pojawili się na poprawinach sobotniej imprezy.

Barman Na Wesele. Toruń docenił niebanalne smaki drinków i przebojowość naszych barmanów…

W rezultacie w Toruniu spędziliśmy dwa dni uatrakcyjniając przyjęcie Pani Moniki i Pana Rafała. A wszystko za sprawą autorskich drinków jakie serwowali Bartek z Radosławem.

Mieli ogromne pole do popisu ponieważ Para Młoda wybrała pakiet złoty alkoholi. Znajdował się w nim każdy trunek potrzebny do tego, aby „mieszać” klasyczne drinki oraz dać się ponieść fantazji i tworzyć własne połączenia. I to barmani lubią najbardziej. A raczej okrzyki zadowolenia i uśmiech na twarzy po skosztowaniu ich specjalności.

Jakie jeszcze korzyści przyniósł barman na weselu w Toruniu? Przede wszystkim odbiegającą od standardowej, charyzmatyczną obsługę każdego gościa, który podszedł do baru. Dzięki pytaniom o preferencje i ulubione owoce przyjaciele i rodzina „Młodych” otrzymywała tylko to na co naprawdę miała ochotę.

Każdy był zadowolony i wracał po więcej. Ponadto wesele z naszymi barmanami to możliwość dla wszystkich chętnych wejścia za bar i stworzenia swojego autorskiego koktajlu. Znalazły się osoby, którym przypadło do gustu „mieszanie” i chcieli doświadczyć odrobiny barmaństwa, i my im to umożliwiliśmy.

Jeżeli podobnie jak Monika i Rafał chcesz dać gościom rozrywkę w połączeniu ze smakowaniem różnorodnych drinków zdecyduj się na wesele z barmanami. Niebanalny sposób pracy sprawi, że Twoi goście będą rozbawieni i w pozytywnych nastrojach. Zaś smak i wygląd drinków ustanowi Cię pierwszorzędnym organizatorem.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysł Na Wieczór Panieński Dla Ciężarnej – Sprawdzony i Oryginalny

Pomysł Na Wieczór Panieński Dla Ciężarnej musi być wyjątkowy. Potrzebna jest rozrywkowa i smaczna atrakcja, która wprawi wszystkich gości w...

Zamknij