Przyjęcie z barmanami to prawdziwa uczta dla kubków smakowych. Tak też myśli Pani Joanna Zabielska, która postanowiła, że na jej imprezie będzie Drink Bar. Ponieważ lubi eksperymentować i odkrywać nowe smaki szukała barmana na wesele, który tworzy autorskie driny i umie przekonać gości do nowości nie zatrzymując się na kilku rozwiązaniach. Tak też trafiła na Radka i Weselny Drink Bar. Dzięki chęci Pani Joanny do odkrywania  nowego stylu picia, znaleźliśmy się ze swoimi „zabawkami” w Ostrołęce na przyjęciu weselnym 29 października w dworku Aleksandria.

Mieszaj z głową, czyli barman na weselu. Ostrołęka pokochała autorskie driny Radka.


Oczekiwania Pani Joanny spełniły się w stu procentach. Zależało jej na orzeźwiających, pysznych drinkach, którymi goście będą się chłodzić po tańcach na parkiecie. A otrzymała o wiele więcej. Przy barze ustawiali się i starsi i młodsi. Panie przychodziły po truskawkowe Mojito i z podziwem obserwowały efektowny styl barmana, w jakim przygotowywał specjały. Panowie zaglądali do baru, aby wspólnie wznieść toast płonącym mini drinkiem B 52, albo mocnym, ostrym w smaku shotem, który do tej pory jest tajemnicą naszego „Konserwatora podniebień”. Dzieci miały frajdę i dały odpocząć dorosłym ponieważ czuły się wyjątkowe przechadzając się po sali ze wspaniałym kilku kolorowym drinem, przygotowanym na ich indywidualne zamówienie.

Goście gratulowali Pani Joannie pomysłu na Drink Bar

 

Oto opinia Pani Joanny Zabielskiej na temat naszego Drink baru i pracy Radka: Witam, Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela. Powiem. Ci, że zrobiłeś furorę serwując drinki. Goście byli bardzo zadowoleni i dopytywali skąd byłeś i jak cię znalazłam:) Dzieciaki były pod ogromnym wrażeniem jak bawiłeś się butelkami, słomkami itp. Mówiły mi też, że byłeś dla nich bardzo miły. Co ciekawe…. dzięki Tobie zostało nam bardzo dużo wódki weselnej:)))) Serdecznie Ci dziękujemy i będziemy Ciebie polecać znajomym.

Pozdrawiam, Joanna

Pani Joanna zebrała wiele pozytywnych opinii na temat swojego przyjęcia. Wszyscy zachwalali organizację oraz pomysł na barmana na weselu. Miło jest słyszeć, że zrobiło się dobrą robotę. W końcu wesele wyprawiamy dla rodziny i przyjaciół, którzy mają się dobrze bawić razem z Parą Młodą.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele a cena

  „Osobiści barmani” obsługujący wesela, to nie lada atrakcja zarówno dla Pary Młodej, jak i gości uczestniczących w tym wydarzeniu....

Zamknij