barman na wesele sochaczewPani Monika zobaczyła nas na przyjęciu u swojej znajomej. Od razu wiedziała, że również chce mieć barmanów na weselu.

Sochaczew to miasto bardzo malownicze więc Pani Monika postanowiła, że swoje przyjęcie zorganizuje na wolnym powietrzu. Nasz mobilny drink bar był więc wprost idealny ponieważ mogliśmy ustawić go w dowolnie wybranym miejscu. I wszystko byłoby idealnie gdyby nie mama Panny Młodej, która do naszej usługi była nastawiona bojowo.

Barman na wesele Sochaczew – „Tacy Panowie na weselu to żywe złoto”.

 

Oczywiście postanowiliśmy pomóc Pani Monice w wytłumaczeniu mamie dlaczego tak ważne jest posiadanie barmanów.

Po pierwsze to zabezpieczenie przed upałem i brakiem orzeźwienia, po drugie to świetna alternatywa dla wódki, ale po trzecie i najważniejsze to atrakcja dla wszystkich Gości bez wyjątku. Dzieci, kierowcy, kobiety w ciąży mogą popić sobie kolorowe drinki bez dodatku alkoholu i poczuć się świetnie.

Ostatni argument sprawił, że Pani Janina postanowiła poddać się swojej córce. „W końcu to jej wesele, jej dzień więc jeżeli chce mieć barmanów na weselu – proszę bardzo” – powiedziała. Było w tym zdaniu trochę niepewności i zabezpieczenie na wypadek jakby plan i usługa się nie sprawdziły. Efekt był jednak piorunujący. Koktajle podbiły kubki smakowe Gości a Barmani ich serca.

„Tacy Panowie na weselu to żywe złoto” – usłyszeli nasi barmani od cioć, które zafacynowane ich serwisem nie odstępywały drink baru na krok. Mama Pani Moniki, aż unosiła się nad ziemią od tych wszystkich komplementów, które usłyszała. Tak więc zadanie zostało wykonane :) A tutaj link do artykułu, który pomógł Pani Monice: Jak przekonać rodziców do barmanów na weselu?

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak przekonać żonę do Barmana na wesele?

Drogie Panie Barman na wesele to raj dla kubków smakowych, przyjemność dla oka oraz radość na sercu gdy nasi Goście...

Zamknij