Drogie Panie Barman na wesele to raj dla kubków smakowych, przyjemność dla oka oraz radość na sercu gdy nasi Goście w kolejce ustawiają się po efektownie przygotowane koktajle.

Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję przeczytajcie ten artykuł. Pomoże on głębiej zastanowić się nad tą atrakcją na wesele.

drink bar na weseluBarman na weselu to ekonomiczna atrakcja. Zadowala wszystkich oraz trwa przez całą noc.

Drink Bar na weselu w przeciwieństwie do innych atrakcji trwa przez cały wieczór.

Przykładowo fajerwerki cieszą oko tylko przez kilka minut. Zdjęcia robione wieczorową porą takiej atrakcji wyjdą nielicznym Gościom, część z nich może nawet nie zdążyć tego zobaczyć na żywo.

A jak przedstawia się sytuacja Drink Baru? Otóż każdy z Gości ma cały wieczór aby skosztować wyśmienitych napoi przygotowywanych przez Barmanów. Upamiętniające chwilę zdjęcia z soczyście wyglądającym drinkiem może sobie zrobić każdy, a na dodatek można pogawędzić z Barmanem i dowiedzieć się ciekawostek na temat mieszania alkoholi.

Drink Bar na przyjęciu to atrakcja dla każdego bez wyjątku. Każdy z Organizatorów chce zadbać o wszystkie szczegóły. Proszę sobie zatem wyobrazić, że nasza usługa to radość dla dzieci i pożyteczna rzecz dla… kierowców.

Po pierwsze dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Zatem od barmana przy barze otrzymają kolorowe drinki z parasolką. Po drugie specjalnie z myślą o kierowcach stworzyliśmy drinki pobudzające na bazie ekstraktu z guarany. Jeżeli ktoś nie lubi, lub ma dość kawy taki drink to doskonała alternatywa.

Kobiecy punkt widzenia

barman na weseleBar na weselu to miejsce gdzie można poprawić sobie humor apetycznie wyglądającym drinkiem. Nasi barmani są bardzo otwarci i komunikatywni. Uśmiech i pozytywne nastawienie to nasz konik. Uwielbiamy to co robimy więc jeżeli ktokolwiek podejdzie do nas otrzyma dawkę dobrej energii. Zatem jeżeli będziecie rozważać kwestię rezerwacji barmanów pomyślcie nie tylko o kwestiach finansowych ale również o wielu pozytywach z jakimi wiąże się obecność doświadczonych Barmanów.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bar Kawowy Na Wesele – relacja z przyjęcia

Bar Kawowy na weselu to świetne rozwiązanie. Ostatnio mieliśmy możliwość gościć na przyjęciu u Pani Dominiki i Pana Marka. Impreza...

Zamknij