Pokaz barmanski wolominTradycyjne wesela są do siebie bardzo podobne a ich schemat zawsze pozostaje taki sam. Oczywiście jest dobra zabawa, jeżeli towarzystwo jest zgrane a orkiestra dobrze zagra. Jednak tym sposobem nie pozostaniemy w pamięci Gości na długo.

Aby wyróżnić się spośród setek Par Młodych zaserwujmy Gościom dawkę emocji i dobrego smaku.

Barman Na Wesele Wołomin – Ognisty Pokaz Barmański i Degustacja Drinków Na Weselu.

 

Aktualnie już Państwo Gromkowie, zwrócili się do nas z prośbą, o uświetnienie ich imprezy czymś wystrzałowym. Planowali tradycyjne przyjęcie lecz prócz oklepanych pozycji w scenariuszu chcieli mieć coś innego, coś co wyróżni ich spośród wesel znajomych i nie będzie zwyczajną „powtórką z rozrywki”.

Oczywiście już mieliśmy na myśli kilka atrakcji, ale tylko jedna z nich pasowała idealnie do energicznej Pary Młodej. Był nią Pokaz Barmański z elementami fire show oraz efektownymi trikami barmańskimi odbywający się do wprost porywającej muzyki.

Pokaz Barmański spełniał oczekiwania Pary Młodej. Dokonali rezerwacji, a Barman na wesele – Wołomin zjawił się o umówionej porze, aby nadać świeżości imprezie i zaserwować mega dawkę emocji Gościom. Wrażenia jakie pozostawił były nieoczekiwane. Ogromną furorę zrobiła nasza atrakcja. Para Młoda była w siódmym niebie.

Pokaz Barmański na weselu. Barman zrobił furorę swoim ognistym Show. Atmosfera na sali była gorąca.

 

Gorąco było od podmuchów ognia oraz dzięki rozrywkowej atmosferze panującej na weselu. Trochę orzeźwienia i ochłody roztańczonym Gościom mogły dać tylko owocowe drinki. I tak, po swoim wystąpieniu Barman zaserwował różnorodne koktajle, które wypieściły kubki smakowe Gości. Wśród nich znalazły się takie drinki jak klasyczne Mojito czy też autorskie jak Marakuja z Whisky przygotowywana według receptury naszego barmana.

Niespodziankę miały dzieci, którym Barman serwował drinki bezalkoholowe z efektownymi parasolkami. Kolory tęczy w napojach uszczęśliwiały najmłodszych.

Przeczytaj również Barman na wesele Barman na wesele Żyrardów

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Sochaczew – Relacja z Imprezy

Pani Monika zobaczyła nas na przyjęciu u swojej znajomej. Od razu wiedziała, że również chce mieć barmanów na weselu. Sochaczew...

Zamknij