Barman na wesele Żurominek to atrakcja, która porwie Gości do tańca i sprawi, że będą oni oczarowani przepysznymi koktajlami. Dokładnie tak wygląda nasza usługa, przebojowo i pięknie. Drinki są kolorowe i ślicznie wyglądające, a Goście spacerują z nimi chwaląc się znajomym co też pysznego zostało im wyczarowane przy barze.

Barman na wesele Żurominek – wygląd i smak drinków zachwycił Gości przyjęcia.

Każdy koktajl jaki wychodzi spod rąk naszych barmanów jest wyjątkowy. Taką opinię uzyskaliśmy od Gości przyjęcia w Żurominku. Panie przede wszystkim były zachwycone. Nie tylko jakością podawanych koktajli, ale również ich wyglądem. Smakował każdy drink ze względu na staranny wywiad jaki odbyliśmy przed jego zaserwowaniem. Pytaliśmy Gości czy preferują smaki słodkie czy też kwaśne, jaki owoc najbardziej im smakuje oraz czy podany drink ma być mocny czy może bardziej łagodny. Wiedzieliśmy wszystko o naszych Gościach. Mieliśmy świadomość jakiego drinka powinniśmy zrobić, aby każdy był usatysfakcjonowany.

Barman na wesele – Przebojowa i Sprawdzona Obsługa

Naszym motto jest obsługa sprawdzona i przebojowa. Pracują z nami pasjonaci dla których każda impreza to nowe wyzwanie i szansa na zaprezentowanie nowego, autorskiego koktajlu. Wszystko powinno być robione z uśmiechem i zaangażowaniem, a wówczas nasza praca będzie miała sens i racje bytu. Jeżeli nie odczuwa się frajdy z wykonywanych rzeczy to ciężko mówić o przyjemności – my łączymy przyjemne z pożytecznym dlatego tak dobrze nam to wszystko wychodzi.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mobilne Bary Kawowe – wynajem

Mamy Państwu do zaoferowania mobilne bary kawowe do wynajęcia. Jest to atrakcja na każdą imprezę, zarówno wesele jak i imprezę...

Zamknij