Mamy Państwu do zaoferowania mobilne bary kawowe do wynajęcia. Jest to atrakcja na każdą imprezę, zarówno wesele jak i imprezę firmową.

Bary Kawowe – pobudzająca atrakcja, która cieszy oko.

Aromat kawy unoszący się w mieszkaniu od razu stawia na nogi. Wystarczy poczuć zapach świeżo mielonej kawy i już chce się działać. Na przyjęciach, imprezach firmowych, gdzie Goście często są obecni przez kilka ładnych godzin warto zaopatrzyć się w Coffee Bar. Możemy zaproponować bar samoobsługowy, gdzie w bardzo prosty sposób Goście sami sobie nalewają kawę wysokiej jakości, ze świeżo mielonych ziaren. Bądź ekspres ciśnieniowy, obsługiwany przez doświadczonego baristę.

Mobilne Bary Kawowe – sprawdzony Barista na Twojej imprezie

Wybierając opcję, w której na Waszą imprezę przyjeżdża sprawdzony barista, możecie liczyć na nie lada zainteresowanie tego typu atrakcją. W filiżankach będą wyczarowywane różnorodne kompozycje. Kwiaty, serduszka, listki a nawet wasze imiona. Gwarantujemy, że Goście będą oczarowani i wprawieni w zdumienie, że można coś takiego uczynić. To zdecydowanie, dobry sposób na ich zaskoczenie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Radzymin – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Radzymin to sposób na uświetnienie imprezy. Nie wieje nudą, a zieje ogniem. Taką atrakcję chciałby mieć każdy...

Zamknij