Kraków - rynekPolska jest krajem niezwykłym, jeśli chodzi o piękne miejsca. Wiele miast naszego kraju przyciąga do siebie nie tylko zabytkami, ale także specyficznym klimatem. Tak właśnie jest w Krakowie – dawnej stolicy. Rynek, Wawel, dzielnica Kazimierz – to miejsca, które naprawdę warto zobaczyć.

Chętnie pokażemy mieszkańcom Krakowa, w jaki sposób można urozmaicić swoje przyjęcie weselne. Profesjonalny bar sprawi, że goście będą przez długi czas wspominać tę imprezę. Fantazyjne, kolorowe drinki będą nie tylko ozdobą baru i stołów, ale przede wszystkim sposobnością do otworzenia się na zupełnie nowe doznania smakowe. Zazwyczaj przygotowujemy takie koktajle, o których mało kto słyszał – jeśli w ogóle. Oczywiście wszystko dostosowujemy do budżetu, a to oznacza, że to wy określacie limit  pieniężny, jaki chcecie przeznaczyć na trunki i dodatki do drinków. Bar na weselu stwarza także miejsce spotkań i rozmów. Sprzyja integracji gości.

Obsługa barmańska z „prawdziwego zdarzenia” to jeszcze jedna zaleta – tworzenie niezwykłego klimatu i spektakularnych efektów podczas flair show – czyli pokazu sztuki barmańskiej. Jest to widowisko, które zapiera dech w piersiach i sprawia, że goście bawią się wyśmienicie.

Zatrudnienie barmana na wesele ma mnóstwo innych zalet. Sprawią one, że wasze przyjęcie będzie niezapomniane, nie tylko dla was, ale także dla zaproszonych gości. Jeszcze na niewielu imprezach barmani się pojawiają. A to szansa na to, by pozytywnie zaskoczyć gości.

Jeżeli więc planujesz przyjęcie, warto pomyśleć nad atrakcją, jaką jest bez wątpienia barman na weselu. Kraków chętnie odwiedzimy. A dla przyszłych par młodych – mieszkańców tego miasta – które zgłoszą się do nas z chęcią zaangażowania do pracy – mamy aż 10 % rabatu na usługi barmańskie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Bełchatów

Są powody do radości, ponieważ coraz więcej Par Młodych decyduje się na niezwykłą atrakcję, jaką jest barman na wesele. Bełchatów...

Zamknij