25 listopada, Radek uatrakcyjnił swoimi drinkami i szkoleniem barmańskim wieczór kawalerski Janka. Impreza odbyła się w restauracji Porto Praga na warszawskiej Pradze. Koledzy a zarazem organizatorzy dobrze wiedzieli, że przyszły mąż interesuje się barmaństwem i tworzeniem koktajli. W domu często eksperymentuje mieszając różne składniki. Strzałem w dziesiątkę był więc barman na wieczór kawalerski, który oprócz tego, że serwował koktajle przeprowadził szkolenie barmańskie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na początku było testowanie i zabawy nowymi smakami. Radek łączył składniki tak, aby zaskoczyć swoich gości nowymi rozwiązaniami. Mógł się popisać ponieważ wybrany przez gości imprezy platynowy pakiet alkoholi stwarzał ogromne możliwości. Zgromadzeni mężczyźni sączyli w dużej mierze whisky. Były również łagodniejsze smaki jak i mini drinki, czyli shoty – idealne do wznoszenia toastów.

Barman na wieczór kawalerski to sposób na aktywny relaks i zgłębienie wiedzy na temat sztuki barmańskiej.

 

Przekonali się o tym uczestnicy piątkowej imprezy. Radek zgotował im profesjonalne szkolenie barmańskie nie tylko z miksowania, ale również z robienia trików barmańskich. Janek – bohater wieczoru  szczególnie zainteresował się możliwościami jakie dawało poznanie kilku sztuczek. Pokazane przez Radka triki przypadły do gustu również reszcie Panów. Co poskutkowało tym, że niektórzy przez resztę wieczoru trzymali plastikowe butelki w ręku i podrzucali nimi podczas rozmów.

Dziękujemy za współpracę firmie Makieta Warszawy, która wynajęła nas do tego projektu.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podlaskie targi ślubne – zapowiedź

Podlaskie targi ślubne już 4 grudnia 2011 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury przy ulicy św. Rocha 14 w Białymstoku....

Zamknij