Podlaskie targi ślubne już 4 grudnia 2011 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury przy ulicy św. Rocha 14 w Białymstoku. Od godziny 10:00 do 18:00 czekamy na Państwa odwiedziny. Zapraszamy do spędzenia niedzieli w naszym towarzystwie.

Już niespełna tydzień pozostał do największej imprezy ślubnej na podlasiu – podlaskich targów ślubnych. Podobnie jak w kwietniu zapraszamy przyszłe pary młode do tak zwanych białostockich spodków. Prezentowane będzie wszystko co związane z organizacją ceremonii weselno-ślubnej. Oferty przedstawią restauracje, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne, wizażystki, firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne i  wiele innych.

Podczas trwania podlaskich targów ślubnych będzie można skorzystać z pomocy i porad specjalistów zupełnie za darmo. Szczególnie dla kobiet polecamy możliwość wypróbowania uczesania ślubnego, makijażu czy przymiarki sukni ślubnej.

Nie zabraknie również atrakcji. Zaplanowane są pokazy tańca brzucha, magia, występy par tanecznych oraz konkursy z cennymi nagrodami.

Weselny Drink Bar na targach w Białymstoku

 

Atrakcją, która w 100-procentach zachwyci będzie nasz Weselny Drink Bar. Zapraszamy na koktajle z zawartością alkoholu oraz bezalkoholowe. W szczególności zachęcamy do obejrzenia show barmańskiego w wykonaniu Radosława Podlaskiego. Jego energiczny pokaz z pewnością przyczyni się do podniesienia poziomu adrenaliny.

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – mazowieckie

„Ach co to był za ślub..” mówią słowa znanej polskiej piosenki. To samo można powiedzieć o weselu w Kornicy w...

Zamknij