Cooler to wcale nie osoba, która jest „cool” i której zadaniem jest zabawianie gości. Chociaż – „na upartego” – można by powiedzieć, że cooler – w sposób pośredni – rozwesela wszystkie zgromadzone na przyjęciu osoby.

Jest to bowiem niewielki kubełekmiejsce na kostki lodu i butelki z napojami – przede wszystkim wyskokowymi. Każdy z nas bowiem doskonale zdaje sobie sprawę, że tylko alkohol odpowiednio schłodzony bez trudu „przechodzi przez gardło” ;-)


Lubisz roztopione lody?

Trzeba pamiętać, że wódka (bo to właśnie ona jest głównie serwowana do rozluźniania atmosfery) powinna mieć temperaturę oscylującą wokół 8-10 stopni Celsjusza. Zbyt mocno ogrzany trunek nie smakuje i „pali”. Nic więc dziwnego, że po dłuższym staniu na stole, zmniejsza się częstotliwość toastów.

Nie każdemu bowiem „uśmiecha się” pić ciepłą wódkę (choć są i tacy, którym temperatura wcale nie przeszkadza). Spożywanie takiego trunku można by porównać do zjadania mocno roztopionych już lodów, które nie smakują tak, jak te dobrze zmrożone.

Dlaczego warto mieć cooler na weselu?

Przede wszystkim trzeba kierować się zadowoleniem gości. Jeżeli liczy się dla nas dobre samopoczucie bliskich, wówczas kubełek z lodem może okazać się niezbędny. Pamiętajmy, że podawana „na ciepło” wódka wcale nie świadczy o wysokiej kulturze i poziomie przyjęcia. Żadna szanująca się i licząca się z opiniami klientów restauracja nie byłaby w stanie pozwolić sobie na podanie alkoholu w temperaturze pokojowej. Coolery są więc dla nich czymś „naturalnym”. Dlaczego, by nie wprowadzić ich na twoje stoły?

Gdzie można zdobyć takie pojemniki?

Wystarczy udać się do firm cateringowych albo – jeszcze lepiej – do nas barmanów. Dysponujemy coolerami, a nawet kostkami lodu. Wystarczy zadzwonić i wypożyczyć wszystko, co niezbędne do schłodzenia alkoholu. Dzięki temu nikt nie zarzuci ci, że na twoim przyjęciu piło się wyłącznie ciepłą wódkę. A wręcz przeciwnie – goście będą pod wrażeniem tego, że to jedno z nielicznych wesel, na którym serwowano trunki z coolerów.

Podsumowując.

Cooler to nie tylko atrakcja na imprezie, ale również sposób na zapewnienie gościom dobrego samopoczucia. Schłodzony alkohol nie tylko smakuje lepiej, ale również łatwiej „przechodzi przez gardło”. Dlatego też warto zadbać o cooler na swoim przyjęciu. Dzięki temu nikt nie będzie narzekać na zbyt ciepłą wódkę, a atmosfera na imprezie pozostanie rozluźniona. Aby zdobyć cooler, wystarczy skontaktować się z firmami cateringowymi lub barmanami, którzy oferują wypożyczenie tego typu pojemników. Nie zwlekaj, zadbaj o komfort swoich gości i wypożycz cooler już dziś!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na weselu a koszt produktów

Masz chrapkę na zatrudnienie barmana na wesele? Obawiasz się jednak, że cena, jaką przyjdzie ci zapłacić za usługę będzie niebotyczna?...

Zamknij