Marzycie o weselu, które odbędzie się w wyjątkowym miejscu?
Wybierzcie Pisz – miasto leżące w samym sercu „zielonych płuc Polski”.

A propos płuc… Jeśli zdecydujecie się na wesele w domu weselnym Li-mar, z pewnością przyda się Wam dobra kondycja, ponieważ tańce i różnego rodzaju zabawy organizowane w tym miejscu zawsze trwają do białego rana.

Możliwości jakie stwarza swoim Klientom Dom Weselny Li-Mar.

Na organizatorów przyjęcia czekają  3 sale różnej wielkości, w zależności od tego, ilu gości bierze udział w imprezie:

1. Pełna przepychu sala „barokowa” na 200 osób,
2. Skąpana w romantycznych, różowych barwach sala o nazwie „Miłosna awangarda”, która może pomieścić 240 gości,
3. Nieco stonowana, ale niesłychanie szykowna i elegancka „Sala kameralna” przeznaczona dla 50 osób.

barmani na wesele bialystok

Na osobną uwagę zasługuje wyjątkowy apartament dla nowożeńców, położony w zacisznej części domu, dzięki czemu nikt i nic nie będzie przeszkadzać Parze Młodej. W miejscu tym centralny punkt zajmuje królewskie wręcz łoże – idealne na noc poślubną.

W otoczeniu domu weselnego urządzono ogród, którego ważną częścią są romantyczne mostki, na których wiele par pozuje do zdjęć. Warto dodać, że do dyspozycji Państwa Młodych jest również 12-osobowa limuzyna marki Lincoln. Dom weselny Li-mar zapewnia również kompleksową obsługę każdej uroczystości, również obsługę kulinarną.

Zaskocz Gości w niecodzienny sposób – zarezerwuj przebojowych barmanów.

jak przekonac przyszlego meza do drink baru na weseluJeśli jednak chcielibyście zaskoczyć czymś niecodziennym swoich gości – skorzystajcie z usług barmanów na weselu. Efekt jest murowany. Poza pysznymi koktajlami i różnorodnością w napojach na weselu będziecie mogli zaobserwować zbliżenie pomiędzy dwiema rodzinami. A to za sprawą tego, że drink bar integruje i ośmiela. Wypicie wspólnie mini drinka powoduje, że ludzie się otwierają i są w stanie szybciej przejść na przyjacielskie relacje ze świeżo poznanymi ludźmi.

Ale to nie wszystko, co czeka na tych, którzy zdecydują się zaprosić Weselny Drink Bar na swoje wesele?: zapierające dech w piersiach pokazy barmańskie czy efektowne fontanny czekoladowe to tylko część bogatej oferty…

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala bankietowa Niebieskie Migdały – wymarzona sceneria na wesele

Czy marzyliście kiedyś o niebieskich migdałach? To pytanie nabiera innego sensu, jeśli powiemy Wam, że Niebieskie Migdały to wyjątkowa sala...

Zamknij