Czy marzyliście kiedyś o niebieskich migdałach? To pytanie nabiera innego sensu, jeśli powiemy Wam, że Niebieskie Migdały to wyjątkowa sala bankietowa położona w Ostrołęce. Sala bankietowa Niebieskie Migdały, to wymarzone miejsce na zorganizowanie uroczystości weselnych, ale i większej uroczystości rodzinnej.

 sala bankietowa niebieskie migdalyRomantyczne dekoracje i wyborne jedzenie

 Właściciele sali bankietowej Niebieskie Migdały to prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią stworzyć niezwykłą oprawę dla Waszego wesela. Stoły i cała sala są zawsze przepięknie udekorowane – w sali utrzymuje się wyjątkowo romantyczna atmosfera, dzięki czemu te niesamowite chwile w Waszym życiu jeszcze bardziej zapadają w pamięci nie tylko Wam, ale i Waszym gościom.

Dekoracje florystyczne i menu jest dobierane do preferencji Państwa Młodych. Możecie zdecydować się na dania kuchni staropolskiej, ale i na coś bardziej wymyślnego jak chociażby stół zastawiony owocami morza oraz oczywiście uwielbiany stół ze słodkościami. Tutaj możemy od razu zaoferować dodatkowo fontanny czekoladowe. Są one znakomitą atrakcją dla wszystkich, którzy uwielbiają owoce oraz ciepłą i delikatną czekoladę. To połączenie sprawia, że nawet największym smutasom na ustach pojawi się uśmiech.

dzieci z drinkami
Klubowa zabawa dla każdego

Piękna sala zastawiona nietypowymi potrawami i słodkościami to nie wszystko, aby przyjęcie było udane. Oczywiście musi być również odpowiedni klimat, który pozwoli gościom na swobodę i beztroskie tańce na parkiecie. O to szczególnie trudno jeżeli nasi goście się nie znają.

Tak się składa, że mamy ciekawe rozwiązanie tego tematu. Jest nim zorganizowanie drink baru, do którego goście będą mogli podejść i nawiązać relację. Stojąc z pysznym koktajlem w ręce konwersacja od razu inaczej przebiega. Nie brakuje tematów ponieważ można mówić o rzeczach aktualnych jak super ozdoby do drinków, znakomite efekty specjalne, przystojny i wygadany barman.

Nie raz słyszeliśmy stwierdzenie, że barman swoimi umiejętnościami ośmielił innych gości i sprowokował do zabawy. To jest w 100% fakt, który potwierdzają setki opinii na naszej stronie – zobaczcie sami.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Belfort Łomża – Sala Weselna

Wesele w otoczeniu przyrody Jako doświadczeni barmani, uczestniczyliśmy w wielu przyjęciach, dlatego z pełnym przekonaniem możemy Wam polecić ofertę hotelu...

Zamknij