Wesele w otoczeniu przyrody

Jako doświadczeni barmani, uczestniczyliśmy w wielu przyjęciach, dlatego z pełnym przekonaniem możemy Wam polecić ofertę hotelu Befort. Znajduje się on w Piątnicy niedaleko Łomży, przy ulicy Stawiskowskiej 32.

Jest to bardzo wyjątkowa lokalizacja, gdyż usytuowany jest na granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego i Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Tak piękne otoczenie daje mnóstwo możliwości obserwacji różnych gatunków ptaków, czy po prostu obcowania z przyrodą. Dzięki położeniu przy trasie nr 61 można tu z łatwością dojechać do Olsztyna, Warszawy, czy Białegostoku.

hotel belfort - przyjecie w otoczeniu przyrody

Wyjątkowe miejsce

W hotelu znajduje się klimatyzowana Sala Bankietowa, w której można urządzić wesele na 150 osób. W drugiej, mniejszej sali zmieści się 50 osób. Obsługa hotelu jest profesjonalna i zapewnia stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Menu przygotowywane jest przez Szefa Kuchni, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Pary Młodej. Cena za osobę to 120 zł, w czym przewidziany jest między innymi bezpłatny nocleg dla nowożeńców, upominek od hotelu oraz rabat  dla gości, którzy będą nocować w hotelu.

efektowne drinkiCzym zaskoczysz gości na przyjęciu w Hotelu Belfort?

Zaskoczeniem dla gości z pewnością będzie urozmaicenie w dostępnych napojach i alkoholach. Mimo, iż na przyjęciu zawsze jest szeroki wybór potraw i słodkości o napojach się zapomina, serwując tylko i wyłączenie wódkę czystą.

Coraz częściej jednak Pary Młode, które chętnie śledzą, przed organizacją przyjęcia, zagraniczne czasopisma oraz ciekawe  inspiracje na blogach, wybierają drink bar na przyjęcie.

Nowym i szybko standaryzującym się trendem jest właśnie barman, który przygotuje każdego drinka i do tego sprawi, że przyjęcie zyska na efektowności. Warto zapoznać się z możliwością zatrudnienia barmanów na swoim przyjęciu. To fantastyczna atrakcja, która zawsze się sprawdzi.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Anna Tarnobrzeg – Relacja z Przyjęcia

Jeśli szukacie najbardziej odpowiedniego miejsca na wesele w Tarnobrzegu – zwróćcie szczególną uwagę na Centrum Konferencyjno-Hotelowe "Anna" mieszczące się przy...

Zamknij