Warto czy nie warto zatrudniać barmanów na weselePrzyglądając się współczesnym polskim weselom nietrudno zauważyć, że Pary Młode coraz częściej robią wszystko, by pozytywnie zaskakiwać gości. Niemalże prześcigają się w wymyślaniu nieszablonowych atrakcji, które sprawiłyby, że to właśnie ich przyjęcie będzie najlepsze i na długo pozostanie w pamięci gości. Ostatnio coraz bardziej popularny staje się drink bar na weselu. Czy jest to dobry pomysł? Dla tych osób, które nie wiedzą, czy zdecydować się na taką atrakcję, pomocny może być ten artykuł. Poniżej zaprezentujemy wszystkie „za” i przeciw”.

Na czym polega weselny drink bar?

Już po nazwie chyba nie jest trudno zgadnąć, że weselny drink bar to nic innego, jak profesjonalna obsługa baru na przyjęciu weselnym. Barmani przygotowują fantazyjne koktajle, które każdy z gości bez dodatkowej opłaty może skosztować. Oddelegowani na wesele specjaliści dbają o to, by goście byli dobrze obsłużeni i mogli odkrywać coraz to nowsze smaki. Taka obsługa trwa najczęściej do późnych godzin nocnych, a nierzadko do ostatniego gościa.

Drink bar na weselu – „za”

Wszystko wskazuje na to, że weselny drink bar spotyka się z coraz większą aprobatą i przychylnością nie tylko Pary Młodej, ale także ich rodziców i oczywiście gości. Nie dziwi nas to wcale, bowiem:

drink bar na weselu to atrakcja – jak rzadko która – na długo pozostająca w pamięci – goście nieczęsto spotykają się z barmanami na weselu, którzy przygotowują kolorowe i egzotyczne koktajle specjalnie z myślą o nich,

drink bar to okazja do doświadczenia zupełnie nowych smakowych doznań; na większości weselach serwowana jest „czysta” wódka, za którą nie wszyscy przepadają; koktajle poruszą podniebienie niejednego smakosza,

drink bar to nie lada atrakcja dla dzieci, które mogą poczuć się niemalże jak dorośli; a to za sprawą kolorowych, owocowych i bezalkoholowych – rzecz jasna – koktajli; rzadko kiedy na weselu pojawia się możliwość zamówienia fantazyjnych drinków dla najmłodszych.

Zobacz też: jak tanio urządzić drink bar na weselu

Drink bar na weselu – „przeciw”

Można by spędzić kilka godzin na wymyślaniu postulatów, skierowanych przeciwko weselnemu drink barowi, a czas ten byłby zmarnowany. Właściwie nie ma żadnych przeciwwskazań, nawet finansowych. Można przecież zamówić odpowiedniki drogich trunków, dzięki czemu powstaną pyszne koktajle przygotowane tańszym kosztem. Jakością nie będą różniły się wcale.

Zobacz także wpis: nie zatrudniaj barmanów na wesele… będziesz miał same problemy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Niedzielne wesele? Niedziela na wesele to super pomysł

Coraz więcej osób decyduje się na zawieranie małżeństw i organizowanie przyjęć weselnych nie w soboty, lecz w niedziele. Nasuwa się...

Zamknij