Drinki na wesele i ślub powinny być orzeźwiające, świetnie ozdobione i podane przez przebojowych barmanów. W koktajlu najważniejsze jest to, aby odpowiadał gustom zamawiającego.

Drinki na wesele i ślub – zacznijmy od Welcome Drinka.

 

Na początek drink powitalny. Proponujemy koktajl na bazie szampana i puree z brzoskwiń. Jest lekki, słodki, z nutką kwaskowatości. Do tego starannie podany i lekko zmrożony, aby orzeźwić gości i wprowadzić ich w wyśmienity nastrój. Bo przecież po wypiciu takich pyszności nie da się nie uśmiechać. O koktajle na powitanie zadbają nasi barmani na wesele. Sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo i świetna atmosfera będzie już od wejścia na salę.

Drinki na wesele i ślub – co umieścić na naszej liście drinków na wesele?

 

Najlepiej aby lista była niepisana. Barmani zasugerują wcześniej jakie koktajle mogą przygotować z posiadanych składników, ale równocześnie będą mieli pole do popisu i do tworzenia swoich autorskich kombinacji. W szczególności polecamy to rozwiązanie. Wówczas podchodząc do baru, gość sugeruje barmanowi swoje ulubione smaki i otrzymuje to na czym najbardziej mu zależy. Barmani, którzy obsługują przyjęcia po ślubne mają znakomite podejście go Gości. Sami proponują ciekawe połączenia smakowe. Warto podkreślić, że barmani z weselnego drink baru na co dzień pracują w koktajlbarach oraz uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu rozwijają swoje umiejętności i poznają nowe, unikane rozwiązania.

W naszym drink barze na wesele powinny się znaleźć składniki do drinków: Mojito – nieodłączny koktajl, kochany przez kobiety, równie chętnie sączony przez mężczyzn – zwłaszcza w upalne dni. Barmani serwują na przyjęciach hektolitry Mojito w różnorodnych kombinacjach. Szczególnie na bazie truskawek i malin. Pinacolada – świetnie prezentujący się w kobiecych dłoniach drink. Ananasowa słodkość z mlekiem i rumem malibu. Kamikadze – kwaskowy shot o niebieskim kolorze. Toasty z takim drinkiem będą niezapomniane.

Chcesz dowiedzieć się więcej o drinkach i przepisach? Sprawdź co piszemy w artykule Jakie drinki na wesele? – Sprawdzone Przepisy.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Piaseczno – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Piaseczno, czyli jakie atrakcje czekały Gości 7 lipca na weselu pod Warszawą. Pani Agnieszka i Pan Marcin...

Zamknij