dwor artusa lodzDwór Artusa to miejsce absolutnie wyjątkowe. Położony jest w pobliżu miasta Łódź, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru, jednocześnie jedynie kilkanaście minut od centrum miasta. Już z daleka zwraca uwagę architektura obiektu.

To prawdziwy dwór, z dwiema basztami i blankami, z brukowanym podjazdem oraz gotyckimi łukami przywołującymi na myśl średniowieczną architekturę obronną.

Dwór Artusa w Łodzi jest przestronny, dlatego można być pewnym, że nie zabraknie miejsca na wiele dodatkowych atrakcji na wesele, które spodobają się Waszym gościom i sprawią, że czas będzie dobrze zagospodarowany.

Podczas przyjęcia aby zaczerpnąć orzeźwiającego powietrza można przejść się alejkami dookoła dworku. Wasze oko ucieszy zabytkowa fontanna oraz piękna architektura budynku, którą warto popodziwiać.

Bardzo kusząca jest również możliwość skorzystania z grilla. Garden Party w takim otoczeniu na pewno na każdym zrobi wrażenie. Przekładając to na wesele, można jedną z potraw zaserwować prosto z rusztu i tym samym zaskoczyć swoich gości.

Hawajskie Drinki Na Weselu Na Dworze Artusa.

atrakcje na wesele w dworze kruszow

Czym byłoby przyjęcie bez stosownej atrakcji, która umili i zapełni czas Gościom? Na weselu spędzamy około 10 godzin. W tym czasie jemy, tańczymy, śpiewamy i… oczywiście pijemy. Warto zadbać o jakość napoi i estetykę ich podania.

Wrażenie zrobią efektowne koktajle o autorskich smakach. Zapewniamy, że ta forma spodoba się każdemu od dzieci po dorosłych, babcie, dziadków i młodzież. Jest to alternatywa dla czystej wódki, która niewielu smakuje. Piję bo muszę – słyszy się czasami, mówiąc w żartobliwy sposób.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obsługa Barmańska Wesel – Dlaczego Warto?

Stoły uginające się od butelek stojących między półmiskami z jedzeniem, a jako najbardziej wyrafinowany drink wódka wymieszana z sokiem? Kiedyś...

Zamknij