I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem,
 A com widział i słyszał, w księgi umieściłem… [Adam Mickiewicz, „Pan Tadeusz”]

Dlaczego opis Dworu Czarneckiego w Białymstoku rozpoczęliśmy od cytatu z „Pana Tadeusza”? Wybór nie był przypadkowy. Miejsce to bowiem nieodparcie przywodzi na myśl bajeczny klimat tego najsłynniejszego polskiego poematu.

dwor czarneckiego bialystok

Wyobraźcie sobie takie miejsce: prawdziwy dwór, staropolski klimat,  stoły zastawione mistrzowsko przygotowanymi potrawami, pełne królewskiego przepychu sale weselne… Czyż nie jest to wymarzona sceneria dla Waszego wesela?

Dwór Czarneckiego udostępnia dla swoich gości 6 sal. W zależności od zapotrzebowania, mogą służyć one gościom przyjęcia weselnego albo uczestnikom konferencji czy też rozmaitych imprez o charakterze okolicznościowym.

Dwór Czarneckiego – Klimat bliski scenografiom ze znanych filmów kostiumowych.

Co łączy wszystkie te sale? Już same ich nazwy: Lustrzana, Kryształowa czy Cesarska sugerują bardzo wysoki standard. Rzeczywistość przekracza jednak najśmielsze oczekiwania. Sale weselne i bankietowe są pełne przepychu, elegancji i wytworności. Bliżej im do scenografii najdroższych filmów kostiumowych, niż do zwyczajnych sal weselnych.

dwor czarneckiego podlaskieSwoją drogą, przepych Dworu sprawia, że bardziej uprawiona byłaby nazwa „Pałac Czarneckiego”. Jak wspominaliśmy, Dwór Czarneckiego dysponuje sześcioma salami bankietowymi o pojemności od 20 do 350 osób (w ustawieniu bankietowym) oraz do 600 osób w ustawieniu konferencyjnym. Możliwa jest również organizacja naprawdę sporych imprez okolicznościowych, nawet na 1300 osób!

Magiczne koktajle zaskoczyły Gości.

Na koniec zdradzimy Wam, że nasz Weselny Drink Bar również gościł w tym niepowtarzalnym miejscu, jakim jest białostocki Dwór Czarneckiego.

drinki w dworku czarneckiego

Zostaliśmy zaproszeni na przyjęcie, ponieważ mamy opinię profesjonalistów, którzy potrafią przyrządzać innowacyjne, jedyne w swoim rodzaju drinki. Nasi barmani nie tylko oczarowali przybyłych uczestników uroczystości (co powoli staje się już tradycją), lecz także przygotowali niepodziankę dla gości. Chcecie wiedzieć jaką? Skontaktujcie się z nami. Kontakt

PS. Jak Was się podoba urozmaicenie przyjęcia poprzez zamówienie Drink Baru na wesele? Czekamy na Wasze zdanie – umieśćcie je w komentarzach pod wpisem.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wódka Na Wesele: Ceny

Wesele bez wódki? Trudno to sobie wyobrazić, nawet jeśli Waszym marzeniem jest impreza odbiegająca od tego, co zwykle z weselami...

Zamknij