Fontanna czekoladowa  znalazła ostatnio zastosowanie w domowym zaciszu. Organizatorzy imprezy urodzinowej u Pani Anny uwielbiają słodkości i w trakcie rezerwacji barmanów zdradzili swoje słabości. My zaś chcąc spełnić ich zachcianki zaproponowaliśmy Fontannę Czekoladową jako dodatkową atrakcję na imprezę w ich domu.

Pomysł został przeforsowany i 13 października zjawiliśmy się ze sprzętem barmańskim oraz gorrrącą czekoladą.

Fontanna Czekoladowa. Atrakcja Na Imprezę w domu.

Dokładnie rzecz ujmując to były 30-te urodziny Pani Anny. Jej impreza musiała być wystrzałowa. Pomysł z barmanami był od początku istnienia pomysłu na zorganizowanie urodzin, pomysł na Fontannę to spontaniczna decyzja, ale jakże trafna.

Pani Ania ugościła swoich znajomych doborowo. Na wejście welcome drink na bazie świeżej mięty, limonek, wódki oraz syropu z marakui, a wewnątrz znakomita, słodka przekąska.

Ciepła czekolada + smaczne owoce to alternatywa dla ciast i ciężkich deserów. Panie były zachwycone. Polecamy każdemu takie rozwiązanie. Fontanna czekoladowa sprawdza się na każdego typu imprezie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Krajewo Korytki Sala Weselna – Opinie i Relacja z Imprezy

Krajewo Korytki - Sala Weselna w okolicach Zambrowa. Tak się składa, że kilkakrotnie mieliśmy okazję współpracować z Parami Młodymi organizującymi...

Zamknij