Przyjemną niespodzianką dla Gości jest Fontanna Czekoladowa na wesele, z niezwykłymi dodatkami. Jest to delikatny, słodki deser, który pobudza zmysły i ciało, a do tego dodaje energii i wprawia w dobry nastrój. Przecież każdy wie, że czekolada poprawia humor i powoduje, że organizm wytwarza pierwiastki szczęścia.

Fontanna Czekoladowa Na Wesele. Za sprawą tych słodkości wytwarzają się w Gościach endorfiny – hormony szczęścia.

 

Płynna, lekka, ciepła czekolada to doskonała przekąska na lato. Do tego soczyste i świeże owoce, pokrojone tak, aby jeden kęs wystarczył na ich spałaszowanie. Po takim deserze Goście będą szczęśliwi i naładowani pozytywną energią. A co za tym idzie weseli i chętni do zabawy, nawet do białego rana.

Słodkie, Lekkie przekąski oblane ciepłą czekoladą to idealny deser na weselu

 

Po konkretnym posiłku większość Gości lubi zjeść coś słodkiego. Panie preferują mały deserek, tak aby ich linia nie ucierpiała. Dzieci chcą coś dobrego i zabawnego. Najlepiej coś z niespodzianką. Panom zaś, zwykle wszystko jedno. Najlepszym deserem jest kieliszek wódki :)

A więc dla Pań Fontanna Czekoladowa to raj. Owoce, w tym niskokaloryczne arbuzy, melony, brzoskwinie. Dla dzieci uciecha, ponieważ Fontanna z Barmanami to mnóstwo niespodzianek. Od żółwi Ninja po lukrowe motylki, samochodziki, serduszka. No a Panowie się cieszą, bo mają czas dla siebie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Mława – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Mława, czyli przyjęcie Pani Moniki i Pana Krzysztofa, którzy zamówili barmanów na dzień 12 maj. Wesela w...

Zamknij