atrakcje na wesele - fotokabinaNatrętny fotograf biegający za gośćmi i uwieczniający ich akurat w tej chwili, gdy przełykają kawałek weselnego tortu? Zdjęcia z wesela wcale nie musza tak wyglądać. Ci, którym tego rodzaju klasyczna poetyka się znudziła mają teraz alternatywę: Fotobudka Na Wesele to prawdziwy hit i gwarantowana dobra zabawa dla gości.

Fotobudka na wesele to pomysł, który w wielu krajach sprawdza się już od dawna. Jednak do Polski ta atrakcja dotarła w ostatnich sezonach, szybko stając się prawdziwym hitem.

Czym jest fotobudka? To niewielkie, przenośne urządzenie, do którego wchodzi się, by zrobić sobie zdjęcie. Kojarzy się z automatami, gdzie szybko można zrobić sobie fotografię do dokumentów? Zasada działania jest podobna, ale żeby nie było zbyt poważnie, fotobudka wyposażona jest w różnego rodzaju zabawne akcesoria, dodatki, peruki i przebrania. Dzięki temu zdjęcia mogą być naprawdę szalone! To oczywiście ulubione miejsce najmłodszych gości, których trudno jest odciągnąć od pozowania przed obiektywem w kolejnych stylizacjach. Jednak i dorośli mogą się wciągnąć w tę zabawę.

Do czego może służyć Fotobudka Na Weselu?

Fotobudka to znakomita atrakcja dla gości. Zamiast nudnych zabaw weselnych, które wśród młodych osób nie cieszą się specjalnym powodzeniem, mogą pobawić się w robienie zdjęć. Kolorowe dodatki i zabawne peruki to rewelacyjny sposób, by rozluźnić nieco sztywną atmosferę, jaka panuje, gdy wielu gości weselnych nie miało okazji wcześniej się poznać.

Fotobudka na weselu może być wykorzystana do przygotowania wspaniałej pamiątki dla młodej pary. Wystarczy kupić pamiątkową księgę i położyć ją w pobliżu. Goście robią sobie zdjęcia w fotobudce, a następnie opatrują je dedykacjami i wklejają do albumu. Przeglądanie takiej księgi będzie zawsze przywoływało weselne wspomnienia.

Inna forma weselnej pamiątki, do której może być przydatna fotobudka, to drzewko życzeń. Jest to metalowa konstrukcja w formie drzewa, która można kupić np. w sklepie internetowym z artykułami na ślub i wesele.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Weselny Drink Bar – Trafiona Inwestycja

Wesele to kosztowna sprawa. Jednak nie oznacza to, że im więcej pieniędzy wydacie, tym bardziej będzie udane. Zadowolenie gości jest...

Zamknij