atrakcje na wesele - fotokabinaFotobudka na weselu to jeden z najnowszych trendów, które błyskawicznie przyjęły się w Polsce. Na fotobudkę na swoich weselach decydują się m.in. znane blogerki. Jeśli także chcesz mieć modne akcenty na swoim weselu, zintegrować gości i zapewnić sobie oryginalną pamiątkę – fotobudka na weselu będzie strzałem w dziesiątkę.

Fotografie z wesela to „od zawsze” obowiązkowy punkt programu. Jednak poza tradycyjnym fotografem, który uwiecznia młoda parę i bawiących się gości warto postawić na coś bardziej nowoczesnego. Fotobudka na weselu to najnowszy trend!

Fotobudka na weselu – na czym to polega?

Czym jest fotobudka? Na weselu ustawia się budkę przypominająca nieco urządzenia, w jakich błyskawicznie można sobie zrobić zdjęcia do dokumentów. Fotografie są od razu drukowane. Cała zabawa polega jednak na tym, że goście fotografują się z użyciem różnych zabawnych akcesoriów – sami, z młoda parą, lub w grupach przyjaciół. Następnie zdjęcia wklejają do specjalnie przygotowanej księgi pamiątkowej. W albumie mogą też od razu opatrzyć zdjęcia życzeniami dla młodej pary. Fotobudka na weselu to najlepszy sposób, by mieć cudowną i oryginalną pamiątkę z tego niezwykłego dnia.

Goście to kochają!

Goście chętnie też zabierają część fotografii dla siebie – szczególnie te, na których sa razem z nowożeńcami. Fotobudka na weselu może więc też pełnić funkcję podziękowań dla gości, bo zdjęcia to także świetna pamiątka dla nich.

A Wy chcielibyście skorzystać na weselu z takiego urządzenia? A może sami w domowych albumach macie pamiątkowe zdjęcia z fotobudki? Czekamy na Wasze komentarze!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Złote Dęby – Wesele W Stolicy

Hotel Złote Dęby zlokalizowany jest jest w odległości 16 kilometrów od Warszawy, przy zielonej Białołęce. W swojej ofercie ma salę,...

Zamknij