hotel branicki bialystokHotel Branicki w Białymstoku to ekskluzywne i klasyczne miejsce. Pary Młode, którym zależy na elegancji i prestiżu rezerwują tutaj salę bankietową na spędzenie fantastycznych chwil nocy weselnej.

Hotel Branicki – Urok Tego Miejsca Zachwyci Każdego.

Hotel Branicki to czar i magia, klasyka i tradycja. Wesele tutaj jest przeurocze. Fantastyczne jedzenie, cudowne przekąski, sympatyczna i zgrana obsług, która swoim serwisem i sposobem podawania dań zachwyca. Wszystko jest dopracowane i dopięte. Nie trzeba się martwić czy też stresować jakimiś drobiazgami. To się nazywa prawdziwa organizacja.

Hotel Branicki Czaruje i Zachwyca – Zwłaszcza w Blasku Tańca z Ogniem.

pokaz barmanski białystok hotel branickiPokazy Barmańskie również zadziwiają i zaskakują. Atmosfera jaką  tworzy barman jest nie do opisania. Zabawa, oklaski i blask fleszy to rzeczywiście daje motywację do rozwijania umiejętności w podrzucaniu butelkami. Barman jest jak czarodziej. Hipnotyzuje Gości swoimi sztuczkami. Jest niewiarygodnie zwinny. Zarówno panowie jak i panie docenią tego warsztat i kunszt.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Amadeus Łomża – Styl i Elegancja

Sala Weselna Amadeus to piękne i stylowe miejsce na zorganizowanie swojego przyjęcia. Przestronna sala bankietowa, znakomita kuchnia, ładnie zagospodarowany ogródek -...

Zamknij