Drink bar na weselu to jeden z najnowszych weselnych trendów. Mobilne bary, w których profesjonalni barmani serwują gościom drinki są prawdziwym hitem i zawsze sprawdzają się rewelacyjnie, integrując wszystkich gości. Wiele młodych par zastanawia się jednak, ile to kosztuje i czy na pewno stać ich na taką atrakcję.

drinki na weselu

Drink bar to nowoczesny sposób serwowania gościom alkoholu na weselu. Zamiast butelek z wódką stojących n stołach w centrum Sali znajduje się efektowny, podświetlany bar, którego obsługa miesza koktajle. Całość utrzymana jest w nowoczesnym, klubowym klimacie i zawsze staje się punktem centralnym przyciągającym wszystkich gości. Co najważniejsze, zamawiając mobilny drink bar na wesele nie musicie już martwić się o alkohol, bo jest on wyposażony we wszystko, co niezbędne, by miksować najwyższej jakości koktajle, także te bezalkoholowe, z których chętnie skorzystają kierowcy, ale też najmłodsi weselnicy.

Ile kosztuje drink bar na weselu?

Zamówienie takiej atrakcji weselnej nie musi być wcale ogromnym wydatkiem. Nasza firma oferuje taką usługę w elastycznych pakietach, które łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb każdej młodej pary.

Oczywiście koszt drink baru zależy przede wszystkim od wielkości przyjęcia weselnego i liczby gości, co przekłada się bezpośrednio na ilość zużywanego przez barmanów alkoholu. Na cenę ma wpływ także liczba osób obsługujących bar oraz dodatkowe atrakcje. Jakie? Barmani mogą na przykład wykonać flair show, czyli pokaz miksowania drinków połączony z efektowną żonglerką butelkami w rytm muzyki. W ofercie jest również Bar Kawowy, Fontanna Czekoladowa i wiele eleganckich dodatków.

Najlepiej więc przed wynajęciem drink baru na wesele poprosić o indywidualną wycenę.

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drinki Bezalkoholowe – Przepisy

Wesele, poprawiny, impreza integracyjna, wieczór panieński i kawalerski, a może choćby urodziny… Okazji, gdy podaje się alkohol, jest naprawdę wiele....

Zamknij