barman na weseluZdecydowaliście się, że wasze wesele zostanie uatrakcyjnione dzięki profesjonalnej obsłudze barmańskiej? Dowiedzcie się więc, jakie dodatkowe korzyści będzie mieć z barmana na weselu.

Zobacz także: za i przeciw barmanom na weselach

Specjaliści od drinków najczęściej zatrudniani są właśnie po to, żeby dbać o profesjonalną obsługę baru. Tworzą dla wszystkich uczestników imprezy kolorowe, fantazyjnie ozdobione, alkoholowe lub bezalkoholowe (w zależności od upodobania), smakowite koktajle. Zachwyceni goście ustawiają się co rusz w kolejce, by poznać smak zupełnie nowych i niespotykanych nigdzie drinków. I tak aż do białego rana. Można więc powiedzieć, że to standardowa „usługa” barmańska.

Jednak barmani, jako osoby bardzo towarzyskie i kontaktowe, są w stanie przyciągnąć tłumy. A to oznacza, że przy barze będą odbywały się spotkania towarzyskie. Pojawi się więc okazja, by przy drinku porozmawiać z dawnych krewnym – wujkiem, ciocią czy kuzynami. Bar to także miejsce, które przyciąga „nieznajome” osoby. Dzięki temu single, które goszczą na niejednym weselu, mają okazję poznać innych singli.

Zobacz także: jak tanio urządzić bar na weselu

Barman, na życzenie Pary Młodej, może przeprowadzić również krótki kurs podstaw tworzenia najbardziej znanych drinków i koktajli. Będzie to niezwykle przydatna lekcja, dzięki której będziemy mogli tworzyć pyszne drinki na własny użytek.

Barmani słyną także ze swoich „wodzirejskich” zapędów;) Jeżeli nie macie pomysłu na zabawne konkursy dla gości, warto poprosić urzędujących na waszym przyjęciu barmanów, by zaproponowali kilka rozgrywek barmańskich między gośćmi. Dobrym pomysłem będzie konkurs na najlepszego drinka, na najszybciej przygotowany koktajl czy na stworzenie napoju według autorskiego przepisu.

To tylko kilka pomysłów na to, w jaki sposób można „wykorzystać” wszystkie umiejętności i cechy profesjonalnego barmana. A czy Wy macie jakieś propozycje?

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drink Bar na weselu. Za i przeciw.

Przyglądając się współczesnym polskim weselom nietrudno zauważyć, że Pary Młode coraz częściej robią wszystko, by pozytywnie zaskakiwać gości. Niemalże prześcigają...

Zamknij