Jeśli chcesz mieć Barmanów na swoim weselu a rodzina odrzuca Twój pomysł i nie wyraża aprobaty – ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj go i zdobądź argumenty, które pomogą Ci uświadomić współorganizatorów dlaczego warto zainwestować w tę usługę.

Dlaczego ważne jest mieć Drink Bar na weselu?

Po pierwsze drink bar na weselu to atrakcja dla wszystkich Gości bez wyjątku. Oczywiście dla Pań to raj na ziemi popijać egzotyczne koktajle, pięknie i estetycznie ozdobione oraz wspaniałe w smaku. Kobiet nie trzeba namawiać do podejścia po koktajl. One je po prostu kochają, bo jak wiadomo Panie zwracają uwagę nie tylko na smak, ale również mają na względzie walory estetyczne.

dzieci i dorosli pija drinki na weselu

Do baru chętnie podejdą również dzieci, oraz kierowcy którzy u nas otrzymają dodatkowo drinki energetyczne. Posiadamy wspaniały ekologiczny syrop, który w składzie ma dodatek guarany i dzięki niej pobudza. Panowie zaś chętnie sięgają po whisky z colą, wściekłe psy, drinki podpalane czy też zwyczajnie po szklankę z lodem do soku, aby się ochłodzić.

Po drugie barmani na weselu są praktycznie przez cały czas trwania przyjęcia w przeciwieństwie do innych atrakcji, które kosztują podobnie a można cieszyć nimi oko/ucho tylko przez kilka chwil. Niektóre z pomysłów to atrakcje jednej chwili. Można tutaj wspomnieć o sztucznych ogniach, pokazie tańca czy też występie magika. Barman na weselu jest praktycznie do samego końca i zabawia gości nie tylko drinkami, ale również własną osobą, wdając się w rozmowy, opowiadając o koktajlach czy też proponując naukę tworzenia drinków osobom zainteresowanym.

Po trzecie barmani na weselu ratują od ciepłej wódki i braku ochłodzenia w upalne dni. To prawda, nie ma nic gorszego niż ciepła wódka i upał na sali weselnej. Nie raz byliśmy jak przysłowiowa „deska ratunkowa” dzięki posiadaniu zapasu kostek lodu, które ochładzały zgrzane ciała ponieważ na przyjęciu z nadmiaru ciepła „wysiadła” klimatyzacja. Takie sytuacje jak najbardziej mają miejsce i nie jest to zły sen ale rzeczywistość. Wszystkiego przewidzieć się nie da, ale przed niektórymi rzeczami można się zabezpieczyć.

drinki na weselu

Drink Bar na weselu to inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Dokładnie tak jest ponieważ smak, wygląd i działanie egzotycznych koktajli zapamiętamy na długie lata. Po weselu często otrzymujemy opinię, iż Panie Młode oraz ich Mamy czy Ciocie uśmiechają się na myśl o barmanie, który przygotowywał im wyśmienite napoje. To wspaniałe uczucie, kiedy Goście chwalą i świetnie wspominają naszą usługę.

Oto jedna z opinii o naszej usłudze, której autorami są Ania i Jacek (przyjęcie w Nasięcinie k. Konstantynowa Łódzkiego)

Bardzo serdecznie dziękujemy całej ekipie Weselnego DrinkBaru. Dzięki Wam nasze wesele było jedyne w swoim rodzaju i na długo zostanie w naszej pamięci. Szczerze mówiąc zamawiając barmana na wesele mieliśmy pewne obawy czy spodoba się to naszym gościom, bo jeszcze nigdy nie było takich atrakcji na weselu. Na szczęście nasze obawy były zupełnie bezpodstawne, wszyscy goście byli ZACHWYCENI. Nie jesteśmy nawet w stanie powtórzyć wszystkich pozytywnych opinii które usłyszeliśmy. Szczególne podziękowania należą się barmanaowi Krzysiowi, który przez całą noc z uśmiechem na twarzy dwoił się i troił aby sprostać gustom wszystkich gości. Kolorowe drinki cieszyły sie ogromnym powodzeniem zarówno wśród panów jak i pań, czego dowodem były długie kolejki czekających do drinkbaru. Jeszcze raz dziękujemy za super wesele!!! JESTEŚCIE NAJLEPSI!

źródło: Facebook/WeselnyDrinkBar.pl

Po więcej opinii Kliknijcie =====> TUTAJ

Drink bar na weselu to już nie jest „wymysł”, ale standard. Dlatego decyzję powinniśmy podejmować, którego barmana zaprosimy do siebie, a nie CZY zaprosimy w ogóle.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podsumowanie Weselnego Drink Baru

W celu jak najlepszego zaplanowania nowego roku, przeanalizowaliśmy ten miniony i zrobiliśmy krótkie podsumowanie. Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi...

Zamknij