W celu jak najlepszego zaplanowania nowego roku, przeanalizowaliśmy ten miniony i zrobiliśmy krótkie podsumowanie. Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami.

Kochani, nie byłoby naszych sukcesów, gdyby nie Wy. Ci, którzy niedawno mieli wesele jak i ci, którzy bawili się z nami już jakiś czas temu. Ci, którzy czekają na swoje wesele oraz wszyscy goście, których poznaliśmy na przyjęciach, a teraz śledzą nas na Facebooku. Ogromnie ważni są też wszyscy znajomi i osoby, których nie mieliśmy jeszcze okazji poznać osobiście, a wymieniliśmy mnóstwo zdań na portalach społecznościowych czy w mailach.

Dziękujemy.

Zaczynając od końca: zamknęliśmy 2013 rok wzorowo. W końcu 7 imprez sylwestrowych to nie przelewki.

A jaki był rok 2013, pomijając imprezy sylwestrowe?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć o oszałamiająco dobrze rokujących statystykach.

44% z naszych rezerwacji w 2013 roku to imprezy z polecenia.

Z ust do ust dobre słowo o nas rozchodzi się po znajomych i znajomych znajomych. To cieszy. Wręcz wywołuje uśmiech od ucha do ucha i mocno motywuje do dalszego działania.

Rok 2014 zapowiada się jeszcze lepiej.

Aktualnie mamy trzy razy więcej rezerwacji na najbliższy rok niż mieliśmy w zeszłym roku o tej samej porze. Obecnie z poleceń jest ponad 59% rezerwacji.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi od paru lat wskazują, że usługa barmana na weselu to już nie tylko atrakcja ślubna, ale obowiązek taki jak jedzenie czy muzyka. To stwierdzenie potwierdziła również wygrana na najlepszą atrakcję ślubną w 2013 roku w plebiscycie popularnego serwisu ślubnego Bridelle.com.

Szczegóły >>TUTAJ<<

najlepsza atrakcja slubna

Współpraca z Blogerami

Pozytywny odbiór naszej usługi spowodował również, że we wrześniu 2013 znaleźliśmy się na przyjęciu u jednej ze znanych blogerek modowych – Fashionelki. Eliza Wydrych vel Fashionelka ma na swoim blogu ponad 50-tysięczną społeczność. Pod czujnym okiem swoich fanek przygotowywała się do ślubu i wesela.

Fash pije drinka dużego

Po przyjęciu Eliza i jej czytelniczki powiedziały o naszej usłudze, że jest ona najlepszą i cieszącą się największą popularnością atrakcją na weselu. Szczegóły  >>TUTAJ<<

Rośniemy :)

Wartością dodaną dla naszej firmy jest również nowy członek zespołu. We wrześniu dołączyła do nas Marta, której z całego serca dziękujemy. Rozwija się razem z nami oraz wspiera swoimi umiejętnościami, które wniosła do naszego zespołu. Pełna zaangażowania i tak samo jak my zdeterminowana, aby pomagać klientom w tworzeniu najlepszych wesel.

marta

 

Wśród Gwiazd

Kolejnym ważnym wydarzeniem był dla nas udział w imprezie dla marki Rafaello. Zapewniliśmy obsługę barmańską na Inauguracji Lata 2013 w Willanowie. Przyciągnęła najgorętsze nazwiska polskiej sceny teatralnej, telewizji, mody oraz muzyki. Pracowaliśmy przy dźwiękach muzyki Anny Dąbrowskiej polewając Moeta i serwując naszego autorskiego drinka  Rafaello skomponowanego specjalnie na to wydarzenie.

obsluga barmanska na imprezie rafaello

Skoro już mowa o lecie, trzeba wspomnieć, że w okresie od kwietnia do października zorganizowaliśmy 110 obsług barmańskich na weselach. Na co drugim dawaliśmy pokaz barmański.

Oprócz drinków nasze pary młode decydowały się na fontannę czekoladową, barek kawowy, drinki powitalne oraz ostatnio modną fotobudkę, którą zresztą serdecznie polecamy. W tym szalonym i wspaniałym okresie poznaliśmy setki nowych ludzi, przejechaliśmy tysiące kilometrów i skruszyliśmy tony lodu.

Nowe ścieżki

Coraz więcej osób śledzi i komentuje nasze wpisy na Facebooku i blogu.

Dzięki aktywnej społeczności podjęliśmy decyzję o omawianiu pewnych tematów na kanale video. Kręcimy filmy, omawiamy kwestie, na których znamy się najlepiej. Między innymi, ile wódki kupić na wesele. Tutaj materiał: http://bit.ly/1mtbAit

Jesteśmy szczęśliwi, że pomagamy naszym przyszłym parom młodym rozwiązywać problemy związane z weselem. Dzielimy się doświadczeniami z tych 5 lat.

Rozwijamy się nieustannie. Zaczęliśmy również relacjonować nasze usługi, zabierając na przyjęcia kamerę. Wszystkie filmy można obejrzeć na naszym kanale YouTube: http://www.youtube.com/user/WeselnyDrinkBar

Ale to nie wszystko. W 2014  będzie jeszcze lepiej. To będzie dobry rok.

Śledź nas tutaj: www.facebook.pl/WeselnyDrinkBar albo zapisz się na newsletter. 

Jeśli podoba Ci się nasze podsumowanie to kliknij „lubię to” i/albo dodaj komentarz.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Andrzejkowa zabawa z barmanami – już 28 listopada w Szkole Tańca „Rytm”

Już 28 listopada 2014 w jednej z warszawskich Szkół Tanecznych "Rytm" odbędzie się Andrzejkowy Dancing. To świetna okazja dla wszystkich...

Zamknij