rodzice państwa młodychŚlub i wesele to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych chwil w życiu człowieka. To właśnie dlatego organizacja przyjęcia jest bardzo ważna. Każdy chce, by wszystko w tym dniu było najlepsze i dopięte na ostatni guzik. Przyszła Para Młoda marzy, by goście na weselu czuli się bardzo dobrze i przez długi czas wspominali ten dzień.

Coraz częściej wybór pada na barmana na wesele. Nawet jeśli partner akceptuje taki pomysł, często sprzeciw wyrażają rodzice. A ich zdanie trzeba wziąć pod uwagę szczególnie wtedy, gdy to oni są „sponsorami” całego przyjęcia weselnego. Jak zatem przekonać ich, że barman na wesele jest niezwykłą atrakcją i warto wydać dodatkowe pieniądze? Oto kilka argumentów, które nie powinny zawieść.

Barman na wesele – niezapomniana atrakcja

Barman na wesele jest niezwykłym i na szczęście jeszcze mało spotykanym „dodatkiem”. I to właśnie może z tego powodu przyjęcie obsługiwane przez profesjonalnych barmanów staje się bardzo atrakcyjne. Rzadko kiedy pojawia się bowiem możliwość spróbowania drinków przygotowanych z innego niż wódka alkoholu.

„… co ludzie powiedzą”

Rodzice, którzy martwią się opiniami innych ludzi, mogą mieć obawy co do zatrudnienia barmana na wesele. Boją się głównie tego „co ludzie powiedzą” i że „znów coś wymyślili”.  Takie bolączki należy odrzucić na bok. Profesjonalni barmani są w stanie przygotować takie koktajle, o jakich się nikomu nie śniło. Rodzice mogą być pewni, że wszyscy goście oniemieją z zachwytu, gdy będą mieli okazję zasmakować egzotycznych drinków i wziąć udział w krótkim kursie tworzenia koktajli. Jeżeli rodzice zastanawiają się, co ludzie powiedzą, odpowiedź może być tylko jedna: „barman na weselu to był strzał w dziesiątkę”.

Barman lepszy niż pokaz fajerwerków

Do wielu rodziców nie przemawia barman na wesele. Wydaje im się bowiem, że to dość kosztowna atrakcja. Tymczasem okazuje się, że obsługa barmańska nie jest droższa niż pokaz sztucznych ogni, za którym rodzice przepadają. Warto podkreślić, że pokaz trwa zaledwie kilka minut natomiast obsługa baru najczęściej do „ostatniego gościa”.

Jeżeli rodzice są „twardzielami” i nie docierają do nich żadne argumenty, spróbujcie im zasugerować że choć oni płacą, to wesele organizowane jest na cześć Pary Młodej… Dobrze jest, gdy i ona ma coś do powiedzenia…

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trendy barmańskie na 2011 rok

Gdybyśmy tak cofnęli się o kilka lat i przyjrzeli się weselom, łatwo można by było zauważyć, że nie obfitowały one...

Zamknij