trendy barmańskie na 2011 rokGdybyśmy tak cofnęli się o kilka lat i przyjrzeli się weselom, łatwo można by było zauważyć, że nie obfitowały one w wiele atrakcji. Nie było płonących świniaków, iluzjonistów, pokazu sztucznych ogni, ani tym bardziej pokazów flair. Na szczęście wszystko się zmienia. Te „transformacje” widać także w trendach barmańskich. Jakie zmiany i nowości się szykują?

Warto zaznaczyć, że pokazy barmańskie w nadchodzącym sezonie ślubno-weselnym nie będą należeć do rzadkości. Przyszłe Pary Młode już teraz rezerwują terminy na całonocną obsługę barmańską. Rok 2010 pokazał, że zainteresowanie tego typu usługami jest coraz większe. Wszyscy lubią bowiem patrzeć, jak powstają fantazyjne drinki. Gdy barmani prezentują to w niezwykle spektakularny i widowiskowy sposób, koktajle smakują jeszcze bardziej.

Trendy barmańskie na 2011 rok to przede wszystkim odejście od tradycyjnych trunków. Nie wszyscy goście bowiem gustują w „czystej” wódce. Coraz bardziej „na topie” są koktajle tworzone na bazie bardziej wyrafinowanych – co nie zawsze oznacza droższych – trunków. Wszystko wskazuje na to, że tradycyjne drinki z „czystej” i coli bądź soku powoli odchodzą w niepamięć. Ustępują miejsca fantazyjnym i kolorowym napojom, które w tym roku będą królować. A to dlatego, że po takich drinkach ryzyko wystąpienia kaca jest praktycznie żadne. Egzotyczne koktajle sprawiają, że człowiek nie popija ich pospiesznie, lecz spokojnie delektuje się ich smakiem.

Trendy barmańskie 2011 to także ukłon w stronę osób niepijących oraz dzieci. Barmani bez problemu przygotują również smaczne i egzotyczne koktajle bez zawartości „procentów”. Już nikt nie będzie musiał z zazdrością patrzeć na sąsiadów, raczących się alkoholowymi napojami.
Wszystko wskazuje na to, że Pary Młode będą stawiać w przyszłym roku nie tylko na to, by dobrze się bawić – przy dźwiękach serwowanych przez najlepszych muzyków, ale także na to, by to przede wszystkim goście znakomicie się bawili i byli rozluźnieni. O to zadbać mogą barmani na wesele, którzy swoimi wprawnymi rękami przygotują niezwykłe drinki – małe dzieła sztuki, które będą miały „branie”.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Radosław Podlaski prelegentem na kongresie branży ślubnej – relacja + PDF z prezentacji

W dniach 4-5 października w warszawskim Teatrze IMKA odbyła się 1. edycja kongresu branży ślubnej. Organizatorzy przygotowali wiele interesujących wykładów,...

Zamknij