Jędrusiowa Zagroda to Sala Weselna, w której zorganizujecie wesele marzeń! To lokal łączący w sobie imprezową atmosferę, znakomitą obsługę oraz piękne położenie. Wiemy o tym dobrze, bo nasi barmani uświetnili nie jedno z organizowanych tam wesel.

jedrusiowa zagroda sala weselna

Jędrusiowa Zagroda to miejsce, w jakim łączy się szampańska zabawa i romantyczny klimat wchodzących w nowe życie Młodych Par. Dodajmy do tego gustowny i subtelny wystrój, piękną lokalizację oraz wyjątkowo kompetentną obsługę, a otrzymamy przepis na idealną salę weselną. Co więcej, w Jędrusiowej Zagrodzie można zorganizować nie tylko wesele, ale też inną imprezę rodzinna, piknik firmowy, zabawę integracyjną, czy po prostu przyjęcie. We wszystkich tych rolach Jędrusiowa Zagroda sprawdza się znakomicie.

Ogromny atut Jędrusiowej Zagrody to też wyjątkowo pyszne jedzenie przygotowywane w tutejszej kuchni. To oryginalne połączenie klasycznych dań kuchni polskiej z nowoczesnymi przysmakami. Dzięki temu menu serwowane w Jędrusiowej Zagrodzie trafia w gusty nawet najbardziej wybrednych smakoszy i przy jednym stole łączy wszystkie pokolenia.

Nasi Barmani Na Przyjęciu U Pani Marzeny

Nasi barmani uświetnili wesele pani Marzeny, które odbyło się w Jędrusiowej Zagrodzie 10 sierpnia. Jak było? O tym najlepiej świadczą opinie zachwyconych gości, którzy tłumnie gromadzili się wokół naszego drink baru, by skosztować koktajli miksowanych przez naszą ekipę barmańską. Bar był atrakcją także dla najmłodszych dzięki dużej ofercie koktajli bezalkoholowych i orzeźwiających napojów owocowych.

Dla tych, którzy jeszcze rozważają zatrudnienie barmanów z prawdziwego zdarzenia ==>TUTAJ opinia znanej blogerki modowej, która gościła nas u siebie na przyjęciu. Jej przygotowania do wesela śledziło tysiące przyszłych Panien Młodych.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Gdańsk Stawia Na Nowe Trendy

Jak wygląda w tym sezonie modne wesele w Trójmieście? Niewiele różni się od modnego wesela w światowych metropoliach, bo najnowsze...

Zamknij