4 wolne terminy barmanów na weseleO tym, że barmani zatrudniani na wesele stają się bardzo popularni, przekonaliśmy się na własnej skórze. Dzwonią do nas już nie tylko przyszłe pary młode, które biorą ślub w mniej obleganych miesiącach weselnych (październik, listopad, czy grudzień), ale również narzeczeni, którzy decydują się na wesele w roku 2012. Efekt jest tego taki, że na przyszły rok zostały nam jedynie 4 wolne terminy.

A to oznacza, że za chwilę cały terminarz na rok, który się jeszcze nie zaczął, zostanie zajęty. Dlatego też, jeśli macie w planach zatrudnienie Weselnego Drink Baru na swoje przyjęcie, macie ostatnią szansę. Bardzo możliwe, że termin, który Was interesuje, zostanie „sprzątnięty“ sprzed nosa. Co zrobić więc, by uniknąć rozczarowania, gdy Wasi ulubieni barmani zostaną zarezerwowani przez kogoś innego?

Zobacz także: Rezerwujesz wcześniej? Oszczędzasz pieniądze.

Przede wszystkim należy pamiętać, że z rezerwacją barmanów zaczyna dziać się tak, jak w przypadku sal weselnych. Są przyszłe pary młode, które na konkretne miejsce na wesele decydują się nawet dwa lata wcześniej. Wszystko po to, by mieć pewność, że przyjęcie odbędzie się wtedy, kiedy sobie wymarzyli i że sala będzie wolna. Potem mogą już tylko spać spokojnie i pełni cierpliwości czekać na ten ważny moment.

Gdy już znamy datę ślubu, warto od razu zarezerwować upatrzoną grupę barmanów. Z nimi jest naprawdę podobnie – ci najlepsi mają po brzegi wypełniony terminarz.

Chcesz uniknąć rozczarowania i tracić czas na poszukiwanie nowej, niekoniecznie lepszej i tańszej ekipy? Rezerwuj barmanów już dziś. A wszystkim parom, którym udało się zarezerwować swoich ulubionych i sprawdzonych barmanów z całego serca gratulujemy nie tylko rozwagi, ale i refleksu.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rezerwujesz wcześniej? Oszczędzasz pieniądze

Koszt organizacji ślubu i przyjęcia weselnego to z roku na rok coraz większy wydatek. Obecnie, ciężko jest zmieścić się w...

Zamknij