rezerwacja usług barmańskich z wyprzedzeniem.Koszt organizacji ślubu i przyjęcia weselnego to z roku na rok coraz większy wydatek. Obecnie, ciężko jest zmieścić się w 20-30 tysiącach złotych w przypadku przyjęcia weselnego organizowanego na ponad 100 osób. Każdego roku ceny za wszelkie usługi związane z tym, co „ślubne i weselne” drożeją.

Zobacz także: Już tylko 4 terminy wolne na 2012 rok.

Podobnie jak menu weselne, usługi video czy foto drożeją, drożeją także usługi barmańskie związane z drink barem. Dlatego też wcześniejsza rezerwacja jest doskonałym sposobem na to, by zaoszczędzić pieniądze.

Decydując się na wcześniejsze zarezerwowanie barmanów, nawet na 2 lata wcześniej, możemy być pewni, że obowiązującą ceną będzie ta aktualna. Przykładowo: jeśli przyjęcie weselne mamy 12 czerwca 2013 roku, a na weselny drink bar zdecydujemy się 24 września 2011 roku, wówczas będzie obowiązywać nas stawka na rok 2011. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, które można przeznaczyć na alkohol i napoje niezbędne do drinków. Jeżeli zaś będziemy zwlekać i na obsługę barmańską zdecydujemy się w ostatniej chwili, wówczas nie tylko zapłacimy więcej, ale również prawdopodobieństwo, że nasza ulubiona ekipa barmanów będzie miała wolny termin, może graniczyć z cudem. Po co więc narażać się na większe koszty i dodatkowe stresy?

Decydując się na wcześniejszą rezerwację drink baru na wesele, wcale nie musimy dokładnie wiedzieć czego chcemy. Ważne jest by wpłacić zaliczkę, podpisać umowę, a szczegóły omówić na kilka miesięcy przed przyjęciem weselnym.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak przekonać partnera do barmanów na wesele

Barman na wesele wydaje ci się niezwykłą atrakcją, która może zachwycić gości? Jesteś pewna / pewny, że to właśnie profesjonalna...

Zamknij