kawa na weselu postaw na jakoscKawa na weselu jest niezbędnym napojem. Goście sięgają po nią gdy potrzebują pobudzenia i orzeźwienia. Kawa zwiększa koncentrację i działa energetyzująco.

A co sprawia, że ten magiczny napój ma takie właściwości? Otóż w kawie znajduje się 700 różnych olejków zapachowych. Jej aromat działa na nas mocniej niż smak, ale warto pamiętać, że jest ulotny. Kawa mielona traci aromat już po godzinie, napar kawowy – w ciągu kilkunastu minut.

Kawa na weselu. Jakie rozwiązanie wybrać?

Dlatego najlepszym rozwiązaniem na weselu będzie wynajęcie Baru Kawowego z ekspresem. Jeżeli podejdziesz do baru otrzymasz bezpośrednio dla Ciebie przygotowany napój. W takiej filiżance znajdą się wszystkie właściwości kawy i będzie ona prawdziwą dawką energii i pobudzenia.

Prawdziwa Kawa To Ziarna.

 

Kawa smakuje wyśmienicie, gdy jest świeżo zmielona. Ekspresy charakteryzują się tym, że mają młynek, w którym bezpośrednio mielimy kawę przed podaniem. Zachowuje ona tym samym swój aromat, który działa na nas rewelacyjnie.

Zatem warto nie tylko na weselu, ale również na co dzień patrzeć na to co pijamy. Jeżeli chcemy uzyskać pożądany efekt, a do tego zmniejszyć prawdopodobieństwo zachorowania na miażdżycę, cukrzycę, nowotwory co jest udowodnione naukowo powinniśmy zainwestować w domową kawę.

Tak zwana „mała czarna” zawiera mnóstwo substancji przeciwzapalnych i przeciw-utleniających, które chronią nasze naczynia krwionośne oraz nasz organizm przed starzeniem się. Do tego umiarkowane i systematyczne picie kawy zaleca się pić szczególnie kobietom, gdyż ma działanie wyszczuplające.

Przeczytaj również: Mobilne Bary Kawowe – do wynajęcia.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Zabiele

Sala Weselna Zabiele jest położona na trasie Kolno - Myszyniec. Właściciele to Pani Monika i Michał Rogińscy. Świetna para, która...

Zamknij