park na wojskiego - pokaz barmanskiSala Weselna Zabiele jest położona na trasie Kolno – Myszyniec. Właściciele to Pani Monika i Michał Rogińscy. Świetna para, która zna się na rzeczy. Świadczy o tym kilkuletnia tradycja jaka jest związana z tym miejscem.

Sala Weselna Zabiele Kolno. Wiele Lat Tradycji Stoi Za Restauracją, W Której Z Powodzeniem Bawią Się i Świętują Goście I Kolejne Pary Młode.

Uwielbiamy miejsca z tradycją. Jest w nich coś magicznego. A obsługa i pracownicy potrafią opowiedzieć jednym tchem historię, która jest z tym miejscem związana.

Karczma Rogińscy, bo tak prawidłowo nazywa się Sala Weselna w Zabielu, jest ciekawym miejscem. Na pewno dużo się w nim dzieje. Jako barmani, którzy jeżdżą po całej Polsce byliśmy już nie raz w tym miejscu z Pokazami Barmańskimi – i to dla firm. Tak więc nie tylko Pary Młode korzystają z Sali Weselnej w Zabielu w pobliżu Kolna.

Oczywiście oprócz świetnych opinii owa sala weselna może pochwalić się pyszną kuchnią. Stanowczo doświadczenie i domowe podejście do sprawy ma tutaj kluczowe rozwiązanie.

Jak Urozmaicić Przyjęcie, Aby Było Zapamiętane.

Każde przyjęcie jest inne. To pewne. Dlaczego? Ponieważ Para Młoda jest inna. Ma inne podejście do zabawy, ma inne wyobrażenie na temat swojej imprezy oraz ma inne wymagania.

Jednak jest coś co łączy wszystkie przyjęcia. Otóż chęć aby było zapamiętane przez Gości.

Jedną z rzeczy jaką polecamy jest towarzystwo mistrzów w barmańskim fachu. Dlaczego? Ponieważ są czarodziejami, którzy wywołają uśmiech na twarzach każdego Gościa. Niezapomniane chwile przy barze to jeden z argumentów. Ale jest również coś innego… Pewność, iż wszystko pójdzie zgodnie z zamierzeniem. Egzotyczne i orzeźwiające koktajle, dobór smaków pod gusta Gości. To wspaniałe doświadczenie, które zapadnie w pamięć każdemu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Amadeusz Łódź – Zdjęcia

Sala Weselna Amadeusz Łódź to obiecujące miejsce o głęboko zakorzenionych tradycjach istniejące na mapie miasta od 1999 roku. W ofercie...

Zamknij