Sala Weselna Amadeusz Łódź to obiecujące miejsce o głęboko zakorzenionych tradycjach istniejące na mapie miasta od 1999 roku. W ofercie tego fantastycznego i stylowego obiektu znajdziecie przede wszystkim możliwość zorganizowania unikalnego wesela, które pozostanie w pamięci Gości na długie lata.

Dzięki profesjonalnej i doświadczonej obsłudze nie musicie się o nic martwić, wystarczy, że oddacie się dobrej zabawie podczas tego ważnego dla Was dnia. Głównym założeniem działań Właścicieli obiektu jest spełnianie weselnych marzeń Państwa Młodych, aby mogli czuć się tutaj jak najlepiej i aby niczego im nie brakowało podczas tej niepowtarzalnej uroczystości.

Ekskluzywnie i wytwornie – tylko w Sali Weselnej Amadeusz Łódź

 

Przestronne wnętrza o bogatych aranżacjach, bardzo dobre oświetlenie, które odpowiada za znakomity nastrój podczas świętowania, a także niezwykle smakowite specjały kuchni serwowane przez doświadczonego kucharza zapewnią cykl radosnych wspomnień i sprawią, że uśmiech nie zejdzie z Waszych twarzy. Całości dopełnia gustowny repertuar muzyczny wykonywany przez utalentowany zespół weselny – polecany przez salę weselną Amadeusz w Łodzi.

Jest pięknie, jest niepowtarzalnie. Można jednak dodać nowego wydźwięku swojemu przyjęciu i dopasować do jego charakteru różne atrakcje polecane przez naszą firmę. Kilkuletnie doświadczenie jakim możemy się pochwalić, sprawiło iż znakomicie odgadujemy i wyczuwamy potrzeby naszych Gości i przyszłych Par Młodych.


barman na wesele zambrowWyjdź Naprzeciw Oczekiwaniom Swoich Gości – Skorzystaj z Atrakcji Oferowanych Przez Weselny Drink Bar i Baw się Przebojowo oraz Spokojnie Na Swoim Weselu

Każdy z nas chce się na swoim weselu po prostu dobrze bawić. Bez zmartwień, zbędnych pytań i przypominania oraz pilnowania scenariusza. Tak więc aby mieć pewność, że wszystko gra – należy domówić przed przyjęciem wszelkie szczegóły i zadbać o pełen relaks. Jak tego dokonać?

Otóż drink bar ze swoimi atrakcjami to swoisty problem napoi z głowy. Tak jak kucharze dbają o podniebienia gości tak też barmani dopieszczają je od strony alkoholowej. Przecież nie tylko jemy przez cały wieczór, ale również pijemy. Czasami są to ciepła wódka, napój zamiast soku, whisky bez lodu, wódka smakowa ze spritem, ale bez cytryny… Ciężko mówić o luksusie jak takie niedociągnięcia się zdarzają.

Drink Bar to pewność dobrego smaku, kunszt, precyzja i znakomite dopasowanie do Gości.

Otóż Barmani dobierają smaki indywidualnie do gustu zamawiających. Zaspokoją podniebienia najbardziej wymagających Gości. To definitywny koniec z sytuacjami, kiedy jedynym trunkiem dostępnym na weselu jest czysta wódka z kieliszka. Drink Bar oferuje luksus, satysfakcję i prestiż. Polecamy zapoznać się z pozostałymi atrakcjami oferowanymi przez nas, kliknij tutaj i zobacz co dla Was przygotowaliśmy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Branicki Białystok – Prestiżowe Wesele W Blasku Świec

Hotel Branicki w Białymstoku to ekskluzywne i klasyczne miejsce. Pary Młode, którym zależy na elegancji i prestiżu rezerwują tutaj salę...

Zamknij