Maciejowa Chata położona jest w odległości 18 kilometrów od Lublina. Jest to nowe miejsce na mapie miasta, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy organizacji imprez okolicznościowych i nie tylko. Nasza firma zdążyła już gościć w Maciejowej Chacie przy okazji wesela córki jednej z naszych klientek Pani Izabeli Halidy. Barman Kajetan, który tego dnia obsługiwał przyjęcie zrobił piorunujące wrażenie na gościach. Pani Izabela dzwoniąc po weselu i relacjonując nam swoje odczucia była bardzo usatysfakcjonowana. Zwłaszcza, że u niej  w kręgu rodziny i znajomych to było pierwsze przyjęcie z Drink Barem w tle.

sala weselna maciejowa chata lublin

Sala Weselna Lublin – Maciejowa Chata, Dla Lubiących Ludowe Klimaty

Sala jest przestronna i świetnie zagospodarowana. Do dyspozycji gości są dwie antresole, słoneczny ogród oraz duży parking. Zapomnieć nie można o obszernej sali tanecznej gdzie swobodnie można bawić się do białego rana.

maciejowa chata - sala na wesele w lublinieUroku całemu ośrodkowi dodaje styl w jakim wykonany jest budynek Maciejowej Chaty – drewniane bale, które cudownie komponują się z zielenią wokół.

Przy budynku znajduje się również fantastyczny park, który sprawia, że relaks pomiędzy pląsami na parkiecie staje się rześki i w stu procentach można się orzeźwić wspaniałym powietrzem.

Kolejnym atutem sali weselnej pod Lublinem, o której mówimy jest wspaniała kuchnia. Tradycyjne dania są smaczne i zachwycają formą podania. Są rozkoszą dla podniebienia. Goście chwalą sobie, że można posmakować znanych i lubianych dań w nowych odsłonach. To jest połączenie, które wywołuje wspaniałe uczucia.

Jakie Atrakcje Na Przyjęcie W Maciejowej Chacie?

Zrzut ekranu 2013-10-6 o 13.41.16Zdecydowanie polecamy sprawdzone atrakcje na wesela. Eksperymenty są fajne, ale tylko gdy je wcześniej sprawdzimy, więc spontaniczność musi być kontrolowana.

Osobiście polecamy drink bar, który jest wspaniałą formą urozmaicenia obok tradycyjnej wódki. Podobnie jak z daniami. Pyszne są te tradycyjne, ale się nudzą i potrzebujemy czegoś urozmaiconego. Zwłaszcza organizując przyjęcie, w dobrym tonie jest zaskoczenie Gości.

Nie chcemy się zamykać na podstawowe dania, które każdy jadł setki razy. Podobnie jest z drink barem. Wódka czysta jest smaczna i dobra, ale pita cały czas w tej samej postaci może się znudzić. Barmani przygotują efektownego drinka, który oprócz smaku wspaniale wygląda. Do tego można napić się w przerwach pomiędzy kolejnymi piosenkami – mini drinka. Barman je ustawia na barze, aby można było podejść i zdegustować nowe smaki sobie oraz ochłodzić się szybko bez czekania w kolejce.

Kolejną godną polecania atrakcją, która sprawdza się na przyjęciach jest nowość w postaci Fotobudki na wesele. Jest to inaczej budka, w środku której znajduje się aparat z samowyzwalaczem. Goście ustawiają się do zdjęcia. Pozują w różnego typu przebraniach dodając do tego różne gadżety, na przykład śmieszne okulary, wąsy. Zdjęcia od razu się drukują. Można je podpisać i dołączyć do albumu, który tworzy wspaniałą pamiątkę dla Pary Młodej. Na zdjęciu powyżej barmani na przyjęciu gdzie była również Foto-budka. Chcąc taką zarezerwować piszcie do nas lub dzwońcie.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotobudka Na Weselu – Nowy Trend

Fotobudka na weselu to jeden z najnowszych trendów, które błyskawicznie przyjęły się w Polsce. Na fotobudkę na swoich weselach decydują...

Zamknij