barman i wątpliwośći

Kusi cię oferta profesjonalnej obsługi barmańskiej? Chciałbyś / Chciałabyś z usług profesjonalistów skorzystać podczas własnego wesela? Zastanawiasz się jednak, czy to faktycznie dobry pomysł? W twojej głowie rodzi się wiele wątpliwości? Czas je rozwiać.

Zobacz jak znaleźć dobrych barmanów na wesele

Czy barman się sprawdzi?

Twoje obawy wywołuje pytanie o to, czy barman sprosta wyzwaniu i sprawdzi się jako dodatkowa „atrakcja”? Odpowiedź jest prosta – sprawdzi się pod warunkiem, że zatrudnisz profesjonalistę. Specjalista w swoim fachu, który na swoim koncie ma nie tylko certyfikaty i tytuły, ale przede wszystkim szereg obsłużonych wesel, podoła zadaniu na 100 %.

Barman sprawdzi się również wtedy, gdy obsługa jest dla niego nie tylko sposobem na szybkie i łatwe zarobienie pieniędzy. Wszystko się uda, gdy zatrudnisz osobę, dla której praca za barem to także pasja i przyjemność.

Czy barman rozpije towarzystwo?

 

Chyba nie ma gorszego wesela, jak to, podczas którego barman wprowadza w stan upojenia alkoholowego wszystkich gości. Wówczas zabawa weselna kończy się tak szybko, jak się zaczęła. Dla sprytnego, a zarazem leniwego barmana, dla którego liczy się tylko zarobek, to gratka. Im krócej będzie pracował, tym lepiej….  Jeżeli nie chcesz, by taki scenariusz pojawił się i u ciebie, musisz skorzystać z usług profesjonalnego barmana. Jeśli postawisz na fachową obsługę, o rozpijanie gości wcale nie musisz się martwić. Do niczego takiego nie dojdzie. Twoi najbliżsi – od koktajli serwowanych przez barmana z pewnością nie zasną pod stołem;)

Jakie będą skutki mieszania tylu trunków?

 

Nie raz doświadczyłeś / doświadczyłaś na własnej skórze rezultatu, jaki pojawia się pod wpływem mieszania różnych gatunków alkoholi. Doskonale wiesz, że nie można mieszać wódki z szampanem, winem czy piwem. Nie dziwne więc, że obawiasz się efektu piorunującej mieszanki trunków pod postacią drinków.

Profesjonaliści w swoim fachu doskonale wiedzą, w jaki sposób mieszać alkohole, by następnego dnia „wyjść obronną ręką” z wesela i pamiętać każdy jego szczegół ;) Zadbają także o to, by twoich gości ominęły „dolegliwości dnia następnego”. Ból głowy nie będzie męczył nikogo.

Fantazyjne koktajle to duży koszt

 

Koszt kolorowych i egzotycznych drinków można zminimalizować, stosując tańsze odpowiedniki markowych alkoholi. Dzięki temu barmani będą mogli stworzyć niezwykłe koktajle, które smakiem nie będą odbiegały od tych „oryginalnych”. My zaoszczędzimy, a goście dostaną fantazyjne drinki, które okażą się rajem dla podniebienia.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak znaleźć dobrych barmanów na wesele?

Dodatkowa obsługa barmańska ma stanowić atrakcję na twoim weselu? Nie wiesz jednak, jak znaleźć profesjonalistę w tłumie barmanów? Wcale nie...

Zamknij