Sala weselna w Nowym Pilczynie to idealne miejsce do zorganizowania Twojego przyjęcia.

 

Jasne, przestronne wnętrza sali weselnej w Nowym Pilczynie sprzyjają dobrej zabawie. Wygląd sali jest elegancki. Stonowane kolory i nowoczesne wnętrze nadają klimatu, w którym przyjemnie jest przebywać.Sala weselna w Nowym Pilczynie to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zorganizować swoje przyjęcie weselne. Sprzyja temu bardzo miła i pomocna obsługa oraz przesympatyczni właściciele, z którymi współpracuje się bezproblemowo.

Drink Bar na sali weselnej w Nowym Pilczynie.

Dwa ostatnie sezony gościmy w Nowym Pilczynie jako Barmani na wesele. Przyjeżdżamy ze swoim sprzętem, wszelkimi akcesoriami do tworzenia koktajli i przez cały wieczór urozmaicamy Gościom czas nietypowymi, alkoholowymi połączeniami. Nasze autorskie drinki „śnią się po nocach”, ich aromat i smak zostawia na Gościach piorunujące wrażenie. Jeżeli chcesz dodatkowo wprawić Gości w osłupienie zamów Pokaz Barmański, który poruszy każdego.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Otwock – relacja z imprezy

Barman na wesele Otwock. Jak było? Jakie drinki serwowaliśmy? Komu się najbardziej podobało? Barman na wesele - Otwock odwiedziliśmy ostatnio....

Zamknij