inauguracja lata z marka rafaello - nasi barmani tworzyli drinki dla gwiazdWe wtorkowy wieczór, drugiego lipca, marka Rafaello zaprosiła do Pałacu w Willanowie samą świetankę świata muzyki, mediów, filmu i mody. Wspaniali Goście tłumnie przybyli, aby świętować Inaugurację Lata i przy okazji podzielić się swoimi planami na tegoroczne wakacje.

Wieczór w towarzystwie gwiazd, przy brzmieniach muzyki Ani Dąbrowskiej.

Dla wszystkich był to wieczór szczególny. Na imprezie pojawili się licznie aktorzy, muzycy, blogerzy a także dziennikarze. Każdy miał na celu świetną zabawę. Dobrą atmosferę zapewnił koncert na żywo Ani Dąbrowskiej, a także pyszne jedzenie, które przez cały wieczór uzupełniali kelnerzy.

Jednak największą popularnością cieszyły się koktajle przygotowywane przez naszych barmanów. Na tę okazję stworzyliśmy autorski koktajl o nazwie Rafaello w składzie z ananasem i wiórkami kokosowymi. Goście ochoczo próbowali tego drinka.

Inauguracja Lata z Rafaello – Pokazy Barmańskie, Muzyka na żywo i Show świetlne.

obsluga barmanska na imprezie rafaellobarmani na inauguracji rafaello

Do późnych godzin wieczornych gwiazdy i ich znajomi bawili się przy dźwiękach muzyki Ani Dąbrowskiej. Wspaniałe brzmienia, pyszne jedzenie oraz orzeźwiające koktajle sprzyjały zabawie. Jednak nie obyło się bez dodatkowych atrakcji.

W trakcie jak część gości bawiła się przy scenie z Anią Dąbrowską -śpiewając wspólnie „nigdy więcej nie tańcz ze mną”, druga część podziwiała wyczyny Radosława Podlaskiego, który dzielnie – wśród fleszy i kamer telewizyjnych – rzucał butelkami, żonglował i zionął ogniem.

Wspaniały Pokaz Iluminacji Świetlnych

Po godzinie dwunastej odbyło się kolejne wspaniałe przedstawienie. Otóż na ścianie budynku, w Pałacu w Willanowie zostały wyświetlone przełomowe momenty z życia pałacowego.

Gra światłem była wspaniała i zachwycająca. Przypomnijmy, że rozmiary tego przedstawienia były wielkości budynku. Taka sztuka to inaczej mapping. Polecamy wziąć udział w tego typu wydarzeniu. Wrażenia są wprost nieprawdopodobne.

Barmani z naszej ekipy spisali się na medal. Organizator powiedział, że nasze drinki były konkretne, a agencja Red8Events, która odpowiadała za całą organizację dała nam zielone światło.

Chcesz poczytać więcej o eventach z naszymi barmanami? Zapraszamy. Kliknij TUTAJ.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Trylogia Zielonka – Twoje Wesele. Opinie + Zdjęcia

Trylogia Zielonka. Wspaniała zieleń dookoła obiektu kusi swoim urokiem. Jeżeli chcesz mieć wspaniałe przyjęcie w klasycznym stylu zgłoś się do...

Zamknij