hotel trylogia zielonka sala weselnaTrylogia Zielonka. Wspaniała zieleń dookoła obiektu kusi swoim urokiem. Jeżeli chcesz mieć wspaniałe przyjęcie w klasycznym stylu zgłoś się do hotelu Trylogia pod Warszawą. Znakomita lokalizacja przyciąga Pary Młode więc trzeba szybko rezerwować terminy.

Trylogia Zielona – Relaks i Wypoczynek W Połączeniu Z Szaloną Zabawą Na Weselu.

trylogia zielonkaPo gorących tańcach na parkiecie można się zrelaksować i zaczerpnąć świeżego powietrza przechadzając się po parku dookoła hotelu Trylogia w Zielonce.

Piękne tereny kuszą swoim wyglądem i przyciągają Pary Młode do zorganizowania swojej imprezy poślubnej. Duże zainteresowanie rezerwacjami sprawia, że terminarz pęka w szwach.

Ale nie tylko salą weselną należy się zainteresować. Prestiżowych Barmanów na weselu warto zaklepać dużo wcześniej. Nasz kalendarz na kolejny rok już jest zapełniony. A mamy dopiero początek tego sezonu ślubnego. Zatem nie ma na co czekać.

Prestiż i Przebojowość To Barmani Na Weselu.

Barmani zapewniają obsługę, która wprost oczarowuje Gości. Są komunikatywni i przebojowi, a przygotowywane drinki smakują, ponieważ są przygotowywane pod gusta zamawiających.

Autorskie drinki to nasz wyróżnik. Goście są jak zaczarowani, kiedy otrzymują wspaniały koktajl, który został przygotowany wprost pod ich gust i smak. Warto wyróżnić swoje przyjęcie taką obsługą.

Przeczytaj również artykuł o przyjęciach w Pałacyku w Otrębusach.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Perłowy Dwór – Opinie + Zdjęcia

Perłowy Dwór to miejsce w pobliżu Warszawy gdzie można zorganizować wspaniałe przyjęcie po ślubne. Malownicza okolica oraz dużo zieleni wokół...

Zamknij