perlowy dwor opiniePerłowy Dwór to miejsce w pobliżu Warszawy gdzie można zorganizować wspaniałe przyjęcie po ślubne. Malownicza okolica oraz dużo zieleni wokół dworku sprawiają, że to miejsce jest iście piękne i atrakcyjne dla przyszłych nowożeńców.

Perłowy Dwór – Malowniczy Krajobraz Wokół Dworku Przyciąga Pary Młode.

Wspaniała przestrzeń wokół dworku jest urzekająca i malownicza.W pobliżu jest dużo zieleni, która oczyszcza powietrze dając przyjemne uczucie lekkości.

Pary Młode z przyjemnością wykorzystują te możliwości i realizują przyjęcia plenerowe. Świetna sceneria sprzyja takiemu rozwiązaniu i powoduje, że całość nabiera kolorów.

Drink Bar Na Weselu w Perłowym Dworku.

Zrzut ekranu 2013-06-13 o 16.35.59

Chcąc urozmaicić swoje przyjęcie i zrobić Gościom niespodziankę zachęcamy do skorzystanie z oferty mobilnego baru na weselu.

Jest to ekonomiczna atrakcja, która spełni oczekiwania każdego. Po pierwsze ugasi pragnienie poprzez orzeźwiające koktajle na kruszonym lodzie ze świeżymi owocami. Po drugie wzbudzi zainteresowanie Gości dzięki efektownym i pięknym ozdobom. A po trzecie będzie znakomitą alternatywą dla wódki czystej, której coraz częściej pije się mniej na przyjęciach weselnych.

Drink Bar jest również wspaniałą opcją dla dzieci, które popijają drinki typu smoothie oraz kobiet w ciąży i kierowców. Zachęcamy do przeczytania Opinii na temat naszej pracy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pan Tadeusz Serock. Hotel Pod Warszawą – Opinie + Zdjęcia

Pan Tadeusz Serock. Hotel pod Warszawą, w którym zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne. Piękna przestrzeń przed obiektem jest wprost idealna na...

Zamknij