hotel pan tadeusz serockPan Tadeusz Serock. Hotel pod Warszawą, w którym zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne. Piękna przestrzeń przed obiektem jest wprost idealna na wieczorny spacer w przerwie między szaloną zabawą na parkiecie.

Pan Tadeusz Serock. Hotel Na Twoje Przyjęcie.

Hotel Pan Tadeusz to urokliwe miejsce, gdzie poza piękną salą weselną jest wiele atrakcji. Między innymi kryty basen, molo po którym można pospacerować i upoić się widokami przyrody, park gdzie pośród zieleni można znaleźć ukojenie w upalne dni.

Goście, po zabawie weselnej znajdą więc miejsce dla siebie w obrębie Hotelu Pan Tadeusz.

pokaz barmanski - dmuchnięcie ogniem

Pan Tadeusz Serock. Show Barmański to Atrakcja, która Zachwyca i Oczarowuje Gości.

W hotelu Pan Tadeusz gościliśmy przy okazji organizacji Pokazu Barmańskiego na przyjęciu w maju. Pokaz Barmański jest to nietypowa atrakcja, która zapiera dech w piersi i energetyzuje przybyłych Gości. To show, z elementami pokazów ognia, żonglerki, efektownych numerów z użyciem szklanek, kubków, butelek oraz wszystkiego co znajduje się w zasięgu ręki barmana. W szczególności polecamy osobom, które stawiają na mega efekt i przebojowość. Aby dowiedzieć się więcej o Pokazach Barmański zapraszamy tutaj.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Galop Zielonka – Miejsce Na Twoje Wesele. Opinie + Zdjęcia – relacja Barmanów na imprezy

Galop Zielonka to miejsce, które z pewnością zapadnie Wam w pamięć jako idealne tło dla Waszego przyjęcia weselnego. To tutaj,...

Zamknij