Męski pierwiastek w osobie barmana na wieczorze panieńskim to dopieszczone podniebienia, zaspokojone kubki smakowe i okrzyki bez konieczności rozbierania się. Dziewczyny, zamiast się zastanawiać przeczytajcie artykuł i obejrzyjcie galerię zdjęć dokumentującą wieczór w towarzystwie naszego Barmana Radka.

Pan na panieński, czyli co potrafi Pan Barman i czego oczekiwać na imprezie z jego udziałem.


Wieczór panieński często kojarzy się z tańcem erotycznym striptizera. Jednak ta forma atrakcji może okazać się nietrafiona. Istnieje ryzyko, że pomysł nie przypadnie do gustu przyszłemu mężowi. Barman na imprezie to strzał w dziesiątkę. Zaskoczy bez wzbudzania zazdrości u wybranka Panny Młodej.

Profesjonalista w mieszaniu koktajli szybko i sprawnie rozluźni atmosferę w towarzystwie nieznających się dziewczyn. Drinki przygotowane przez niego „w mig” wprawią w szampański nastrój. Do tego będą powodem częstych toastów.

Barman na wieczorze panieńskim zdradzi tajniki przygotowywania tych czarodziejskich mikstur. Do tego opowie ciekawą anegdotę o smakowanym właśnie koktajlu. Dziewczyny, które będą chciały spróbować swoich sił za barem, mają ku temu okazję. Szkolenie z podstaw mieszania alkoholi u mistrza w swoim fachu, to jest coś.

Pan na wieczór panieński – zobacz co jeszcze może Ci zaoferować.

A może ognisty pokaz? Barman, może być powodem okrzyków i oklasków bez konieczności rozbierania się. Pokaz barmański to show, które niezaprzeczalnie wzbudza wiele emocji. Barman w trakcie pokazu żongluje butelkami, shakerami i innymi akcesoriami barmańskimi w rytm porywającej do tańca muzyki. Na koniec zionie ogniem podnosząc poziom adrenaliny we krwi oglądającym te niesamowite wyczyny. To pewne, że na imprezie z ognistym pokazem, będzie gorąco.

Taki Pan na wieczór panieński to znakomita okazja do skosztowania nowych trendów smakowych. Moda wciąż się zmienia. Pojawiają się nowe połączenia owocowo – alkoholowe, które są przebojem w klubach, koktajl barach czy restauracjach. Barmani śledzą nowinki, wciąż doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę. Na imprezie będzie okazja, aby wszystkiego doświadczyć na własnych kubkach smakowych oszczędzając przy tym pieniądze.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesele wiejskie – klasycznie czy folklorystycznie?

Jaki styl powinno mieć nasze przyjęcie? Czy zdecydować się na wesele wiejskie czy raczej pozostać przy tradycyjnej formie wybierając klasyczny...

Zamknij