Zawrotna atrakcja, która pobudzi do zabawy i sprawi że doświadczysz nieziemskich emocji. Pokaz barmański na wesele – to jest to czego szukasz. Jeśli chcesz na magnetyzować swoich gości pozytywną energią i pozwolić, aby zobaczyli właśnie na Twoim przyjęciu akrobacje i ewolucje z użyciem butelek na światowym poziomie jesteś na dobrej drodze.

Pokaz barmański na wesele. Zimą rozgrzewa do fantastycznej zabawy.

W lutym mieliśmy przyjemność gościć na przyjęciu weselnym Ewy i Krzysztofa. Przyszli Państwo Młodzi podkreślali, że chcą aby ich goście doświadczyli niecodziennego widowiska. Zgłosili się do nas. Obejrzeli filmiki z realizacji i imprez gdzie mieliśmy okazję być. W efekcie, jak powiedzieli, „bezapelacyjnie musimy mieć Was u siebie”. I stało się, 4 lutego Radosław Podlaski dawał show, które  pozostanie w pamięci wszystkich na długo…

Pokaz Barmański to droga do wielkich emocji.

Ewolucje z użyciem butelek, efektowne rozlania i porywająca muzyka. Do tego przebojowy barman, który potrafi pobudzić do zabawy. W efekcie wszyscy się wspólnie nakręcają do kibicowania, oklasków i tańca. Widowiskowe i klimatyczne SHOW BARMAŃSKIE dało się poznać na weselu u Ewy i Krzysztofa. „Nigdy nie zamienilibyśmy tych wrażeń na nic innego, to była idealna decyzja, dziękujemy” – usłyszał nasz barman po swoim występie. Aby atrakcji stało się zadość po pokazie rozpoczął serwowanie autorskich koktajli. Smaków i kolorów było mnóstwo, co przypadło do gustu zgromadzonej rodzinie i przyjaciołom Pary Młodej. „Świetnie, że mamy okazję spróbować tych pyszności”, „jest wybór i alternatywa dla czystej wódki” – mówili.

Napisz do nas i poproś o scenariusz dla Twojego przyjęcia. Powiedz czego oczekujesz, a zrealizujemy usługę tak, abyś zyskał miano idealnego organizatora.

Zobacz również Pokaz barmański Lublin – Janów Lubelski, gdzie przeczytasz o weselu Anny i obejrzysz zdjęcia z pokazu barmańskiego.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaka Najlepsza Wódka Na Wesele? Sprawdź Opinie

Planując wesele musimy zastanowić się nad wyborem wódki. Możemy zrobić niewielki wywiad. Zapytać znajomych wprost, jaka wódka najlepsza na wesele?...

Zamknij