Pokaz barmański na weselu to ogniste widowisko z pogranicza magii. Sprawia, że goście oglądający show czują się jak w teatrze a zarazem na świetnej imprezie gdzie panuje idealny klimat do zabawy.

Pokaz barmański na weselu to inwestycja, która procentuje tysiącami uśmiechów i czaderską imprezą do białego rana. Dlatego jeżeli zależy Ci na uatrakcyjnieniu swojego przyjęcia zdecyduj się na tę formę niespodzianki dla gości. Bajeczna atmosfera gwarantowana.

Co jeszcze Ci da Pokaz Barmański na Weselu?

1. Show barmańskie to emocje i rozrywka do kwadratu. Zgromadzeni goście na długo zapamiętają niespodziankę jaką otrzymali na Waszym przyjęciu. Ponieważ jest to niecodzienna atrakcja wszyscy docenią starania i pomysłowość. Niebanalne wydarzenie sprawi, że Wasza impreza będzie wyjątkowa.

2. Degustacja autorskich drinków po pokazie barmańskim. Wesele to oczywiście alkohol. Zwykle tradycyjna wódka. Barman po pokazie zaserwuje gościom smakowite drinki rodem z krajów tropikalnych. Pięknie ozdobione, mocno owocowe i przede wszystkim niebiańsko dobre. Prawdziwe dopieszczenie podniebienia.

3. Zabawy i przyjemna rywalizacja dla gości po ognistym show. A po pokazie barmańskim na weselu, nastąpi interakcja z gośćmi. Spróbują oni swoich sił w tworzeniu drinków czy wykonywaniu trików barmańskich. Każdy będzie mógł wejść w rolę barmana i na zasadzie mini konkursu zabawić się w showman’a. Ta przyjemna część sprawia wiele radości dla uczestników i oglądających.

4. Bezcenne miny gości i ich podziw za wspaniałą organizację. Zawsze po takim wydarzeniu goście są pełni radości i energii do zabawy. Nie ma lepszego motywatora do szampańskiego świętowania. Pokaz barmański rozbudza w oglądających pozytywne emocje i mnóstwo energii.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Biała Podlaska – relacja z wesela

W październiku mieliśmy okazję gościć na przyjęciu weselnym Pani Marzeny i Pana Damiana. Goście gratulowali im pomysłu na barmana na...

Zamknij