Dnia 10 kwietnia 2011 roku wnętrze Restauracji Planeta w Mińsku Mazowieckim stało się na jeden dzień kopalnią informacji o weselu i ślubie.

Impreza, zorganizowana przez Ilonę Sabak i Agnieszkę Sokół (salon sukien ślubnych „Scarlett”) oraz firmę „Stefan Media Production”, została przygotowana z wielkim rozmachem i dzięki dobrej reklamie przyciągnęła ogromną rzeszę przyszłych Par Młodych i ich rodziców.

Jednak Targi w Mińsku Mazowieckim to nie tylko promocja i czysty marketing.  Dzięki staranności i wysokiemu standardowi oferowanych usług, stoiska niektórych wystawców okazały się istnymi dziełami sztuki.

 

Marzenia o organizacji przyjęcia weselnego – w jeden dzień można urzeczywistnić.

 

 

 

 

Przyszłe pary młode znalazły wszytko czego potrzeba do organizacji przyjęcia. Oprócz oczywistych wystawców, takich jak fotografowie, kamerzyści, dekoratorzy sal weselnych, cukiernicy czy też salony z odzieżą ślubną, swoje usługi oferowały salony SPA. Przecież Para Młoda, przed tym ważnym dniem, powinna odpowiednio zadbać o swoje samopoczucie i wygląd zewnętrzny.

Dopełnieniem targów w Mińsku Mazowieckim były cykliczne prezentacje zespołów muzycznych, których terminy na 2012 okazały się być jeszcze wolne – ku zadowoleniu zainteresowanych. Przebojowość i charyzma wokalistów sprawiła, że gościom odwiedzającym poszczególne stoiska udzieliła się weselna atmosfera.

Kolejnym ważnym punktem targów był pokaz sukien ślubnych. Na wybiegu została zaprezentowana tegoroczna kolekcja salonu „Scarlett”.

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkową niespodziankę dla uczestniczek targów stanowiła przygotowana przez organizatorki nagroda główna  wylosowana na koniec pokazu mody. Zwyciężczynią okazała się Mariola Bartnicka, która wygrała suknię wartą  2 000 złotych, ufundowaną przez firmę Scarlett, szytą na indywidualne zamówienie! Co więcej, losowano również 3  komplety biżuterii – ufundowanej przez firmę Valore Gold, 3 komplety kosmetyków od firmy ORIFLAME, wiązankę ślubną od firmy VIRO, talon na zaproszenia ślubne oraz balon na pierwszy taniec od Agnieszki Kukawskiej.

Weselny Drink Bar na targach w Mińsku Mazowieckim

Prawdziwą przyjemność sprawiło nam wzięcie udziału na targach ślubnych w Mińsku. Organizacja i duża liczba zainteresowanych gości sprawiła, że przez całe 7 godzin trwania imprezy mieliśmy pełne ręce pracy.

Częstowaliśmy zainteresowanych pysznymi koktajlami oraz skomponowanymi specjalnie na tę okoliczność alkoholowymi galaretkami podawanymi w owocach – to był niekwestionowany hit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Atrakcją dla wszystkich zgromadzonych był niesamowity pokaz barmański – sztuki rzucania butlami wykonany przez Radosława Podlaskiego. Występ sprawił, że spadła na nas lawina pytań o tę formę wzbogacenia swojego przyjęcia.

Parom Młodym szczególnie polecamy wzięcie udziału w Targach przed podjęciem ostatecznych decyzji. Dzięki różnorodności alternatyw jesteśmy w stanie wybrać rzeczywiście to co chcemy i przede wszystkim porównać oferowane produkty i usługi.

Zobacz również Targi ślubne – Białystok

Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi ślubne w Białymstoku – czyli wiedza o weselu w pigułce

Relacja z największych targów ślubnych na Podlasiu. Sprawdź i przekonaj się dlaczego warto być na takim wydarzeniu.

Zamknij