17 kwietnia 2011 roku w Białostockich Spodkach, przy ulicy Rocha 14, odbyła się kolejna edycja największych targów ślubnych w północno – wschodniej Polsce. Pojechaliśmy tam tydzień po targach ślubnych w Mińsku Mazowieckim. 100 wystawców z całego kraju,  reprezentujących branżę ślubną, zaprezentowało dosłownie wszystko, co niezbędne do zorganizowania wymarzonego ślubu i wesela. Białostockie SPODKI tego dnia odwiedziło 10 000 tys. osób, planujących w bliższej lub dalszej przyszłości ślub i przyjęcie weselne.

Przyszłe pary młode w ciągu jednego dnia zapoznały się z szerokim wachlarzem ofert firm z branży ślubnej.

Już od godziny 10:00 przed wejściem do hal wystawowych można było podziwiać pojazdy dla  nowożeńców.

Pojawiły się klasyki tj. Hudson Esseks Super Six, Jaguar Daimler czy amerykański Cadillac’k oraz bardziej niekonwencjonalne samochody w sportowym stylu.

W czterech  SPODKACH salony mody ślubnej przedstawiły kolekcję sukien oraz garniturów. Na wybiegu można było podziwiać kroje, wykonane przez projektantów z Białegostoku. Oprócz ubrań, pojawiły się najmodniejsze w tym roku dodatki, które można było bezpośrednio zakupić po promocyjnych cenach.

Ponadto, nowymi pomysłami zasypali przybyłych gości hotelarze, restauratorzy, właściciele dworków, pałacyków, karczm oferując miejsce do zorganizowania przyjęcia. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie zaprezentowały ciekawe kompozycje kwiatowe i możliwości ozdobienia sali weselnej oraz kościoła. Byli również fotografowie, kamerzyści oraz przedstawiciele branży cukierniczej!

Wszystkiego można było posmakować, dotknąć, obejrzeć, przetestować, co dało realną odpowiedz na pytanie: Jak ta usługa, jak to rozwiązanie, będzie prezentowało się na moim przyjęciu.

W związku z tym, odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć ale już zarezerwować i zdecydować się na konkretną ofertę. Targi dały możliwość w jeden dzień zaplanowania uroczystości weselnej od A do Z!

WESELNY DRINK BAR na targach w Białymstoku

Na targach nie mogło zabraknąć „ekipy” Weselnego Drink Baru.

Zaprezentowaliśmy min. eleganckie bary, które idealnie komponują się na salach weselnych, dzięki kolorom i klasycznym wzorom oraz Kolorowe Koktajle, ze starannie wykonanymi ozdobami.

Specjalnie dla naszych gości zainstalowaliśmy przy stoisku, plazmę na której puszczony został film dokumentujący wesela, na których już byliśmy – aby każdy mógł się przekonać jak nasza usługa wygląda w rzeczywistości. Szczególną uwagę widzów skupiał fragment demonstrujący pokaz barmański z elementami pirotechnicznymi. Dzięki, naszej prezentacji kilka przyszłych par Młodych zarezerwowało taką usługę na przyszły rok – 2012!

Oprócz drinków i prezentacji Video przygotowaliśmy wyjątkową atrakcję – galaretki alkoholowe podawane w owocach. Nasze wyroby cieszyły się popularnością i dzięki dużej liczbie odwiedzających, nie mogliśmy się nudzić.

Goszczący przy stoisku barmańskim mogli również skorzystać z wiedzy barmanów na temat komponowania drinków i posłuchać jak przyrządzić te najpopularniejsze i znane na całym świecie koktajle. Zainteresowanie zdobyciem wiedzy z zakresu miksowania alkoholi było tak duże, że zastanawiamy się nad organizowaniem szkoleń.

Przyjemność tylko dla Kobiet

Przyszłe Panny Młode na tegorocznych targach zyskały możliwość skonsultowania się z profesjonalistami z branży kosmetycznej i fryzjerskiej.

Wizażystki przygotowały specjalnie z myślą o kobietach, całkowicie bezpłatne porady dotyczące makijażu ślubnego. Indywidualne konsultacje pozwoliły dowiedzieć się jaka kolorystyka jest odpowiednia dla każdej z Pań oraz jakie sztuczki zastosować aby podczas całonocnej zabawy wyglądać świeżo i pięknie.

Nowy Image zaproponowali Paniom również fryzjerzy. Kolejki do stoiska z możliwością dokonania bezpłatnego uczesania nie zmniejszały się do końca targów!

Ci, którym tego dnia się poszczęściło, wyszli z białostockich targów, jako posiadacze cennych nagród ufundowanych przez  wystawców i organizatorów. Były nimi między innymi, suknie ślubne – te prezentowane na wybiegach, złote komplety biżuterii ślubnej – wykonane przez przedstawicieli białostockiej branży jubilerskiej, bony na zakup tortów weselnych oraz np.: Kurs tańca dla nowożeńców!

Targi zorganizował oraz wystąpił w roli konferansjera, Krzysztof Bałtyk – DJ KRIS.

Najbliższe tego typu wydarzenie już wkrótce!

Wszystkich, którzy chcą  doświadczyć tego jak może wyglądać ich przyszłe przyjęcie – zapraszamy na targi ślubne do Białegostoku.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kamerzysta na wesele? To jeszcze standard czy zbędna osoba? W co warto inwestować?

Kamerzysta na weselu to standard? Dla większości, odpowiedź będzie oczywista: Tak, ponieważ kaseta z wesela to pamiątka na całe życie....

Zamknij