Targi Ślubne LublinW dniach 4-5 grudnia w Lublinie, już po raz siódmy odbyły się Targi Ślubne. Do udziału zgłosiło się kilkudziesięciu wystawców. Podobnie jak na targach ślubnych w Kielcach – i tym razem zjawiliśmy się w roli obiektywnych obserwatorów.

Targi Ślubne – Lublin stolicą weselnego biznesu.

Przyszłe Pary Młode miały okazję zapoznać się bliżej z ofertami wystawców zajmujących się branżą ślubną. Dzięki temu podczas Targów można było zaplanować niemalże całą uroczystość ślubną i weselną. Wśród wystawców pojawili się przedstawiciele restauracji i sali bankietowych, między innymi: Hotel Lwów (Lublin), Restauracja Impressa (Niedrzwica Duża), Hotel Restauracja Focus (Lublin), Gościniec Kozłowiecki (Kozłówka), Dom Weselny Gorzelnia (Piaski).

Przyszli małżonkowie mogli również zasmakować w wyrobach cukierniczych: ciastach i tortach, których na przyjęciu weselnym nie może zabraknąć.

Wśród wystawców znaleźli się również przedstawiciele usług foto-video, dzięki którym Para Młoda będzie mogła uwiecznić na nośnikach najpiękniejszy dzień wspólnego życia. Swoją ofertę prezentowali między innymi: Fotografia Ślubna Jacek Orzeł (Lublin), Elfi Studio (Lublin), MPM Małysz (Trawniki), Denver (Lubartów), Make Film (Lublin).

Podczas Targów Ślubnych można było także wybrać biżuterię, wyroby jubilerskie. Nie zabrakło wystawców, prezentujących samochody ślubne (szczególnym zainteresowaniem cieszyły się auta zabytkowe).  Swoje usługi oferowały również zespoły muzyczne z Lublina i okolic. Na Targach spotkaliśmy także „kolegę po fachu” – Michała Barana z Fly Bar. Był to jedyny przedstawiciel branży barmańskiej.

Narzeczeni mogli również obejrzeć piękne bukiety, wykonane przez pracownie florystyczne, artystyczne zaproszenia oraz dekoracje.

Targi Ślubne nie byłyby targami, gdyby nie można było zobaczyć najnowszej kolekcji sukni ślubnych i garniturów. Najmodniejsze ubiory zaprezentowali między innymi: „Pik” Salon Mody Męskiej, Demi, Lady In White, Pawo, Pantofelek, Giselle Suknie Ślubne i Wieczorowe.

Nie lada atrakcją dla wszystkich zwiedzających były pokazy najnowszych trendów mody ślubnej, makijażu i fryzjerstwa.

Tegoroczne Targi Ślubne w Lublinie zakończyły się 5 grudnia po godzinie 18:00. Przyciągnęły spore grono zainteresowanych. Przyszli małżonkowie mieli więc okazję, by w jednym miejscu zapoznać się z ofertą firm skupionych wokół branży ślubnej.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Garwolin

Łukasz – nasz barman - miał okazję obsługiwać wesele w Rudzie Talubskiej. Państwo Młodzi chcieli bowiem zaskoczyć swoich gości niebanalną...

Zamknij