W dniu zakochanych, 14 lutego, na ulicach miast i miasteczek można zobaczyć tysiące par maślanych oczu spacerujących po ulicach. W restauracjach zakochani trzymają się za ręce, zerkają na siebie czule, uśmiechają, że aż serce rośnie. Zatem czemuż by nie zoraganizować, w tym przepełnionym czułością dniu – wesela. Otóż pomysł jest znakomity i zrealizowali go Pani Joanna i Pan Rafał z Rumii nad morzem. Byliśmy z nimi w tym wyjątkowym dniu.

pokaz barmanski na walentynki

Ślub w Dniu Zakochanych

Niby taki zwykły dzień, a jednak dość szczególny. Prawie każdy stara się go spędzić w bardziej wyjątkowy sposób niż na co dzień.

Tak też pomyśleli Joanna i Rafał, którzy zarezerwowali nasze usługi na swoje wesele.

Dokładnie dawaliśmy przed gośćmi ognisty pokaz barmański, a na koniec zaserwowaliśmy odjechane drinki. Koktajle parowały, płonęły i mieniły się setkami kolorów. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli frajdę. A w szczególności pewien dziadek, który tańcząc nosił swój kieliszek po mini drinku na głowie – tak go zainspirował pokaz barmański w wykonaniu naszego barmana!

Pomysł z weselem w Walentynki uważamy za w 100% trafiony. Wystrój i nawet elementy pokazu, co widać na załączonym zdjęciu, znakomicie wkomponowały się w miłosny klimat tego dnia.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultant ślubny, czyli Wasz człowiek od zadań specjalnych

Zamknij