Na ilu weselach polewaliśmy drinki? Przez ostatnie 8 lat odwiedziliśmy blisko 1000 przyjęć weselnych. Które z nich wspominamy najlepiej? Z pewnością w ścisłej czołówce umieścilibyśmy wesele Elizy, szerzej znanej jako Fashionelka.

Eliza Wydrych jest poczytną blogerką lifestylową. Jej fanów w mediach społecznościowych trzeba już liczyć w dziesiątkach tysięcy. Fashionelka pisze i nagrywa filmy, skupiając się przede wszystkim na zagadnieniach z zakresu mody, urody, podróży i psychologii. Prywatnie jest przemiłą osobą, o czym mieliśmy okazję przekonać się podczas jej przyjęcia weselnego, na które zostaliśmy zaproszeni.

Źródło: www.fashionelka.pl

Spodziewaliśmy się eleganckiej oraz oryginalnej imprezy i trzeba przyznać, że się nie zawiedliśmy. Dbałość o szczegóły oraz liczne atrakcje – tak najkrócej można by podsumować to wydarzenie. Na weselu zagościła fotobudka, zameldowała się fontanna czekolady, był też słodki kącik. Byliśmy i my wraz z naszym mobilnym drink barem. Goście nie mogli więc narzekać na brak dodatkowych wrażeń.

Źródło: www.fashionelka.pl

Gołym okiem było widać, jak dużo pracy młodzi poświęcili na organizację. Zadbali o każdy szczegół, wykazując się przy tym pomysłowością i troską o komfort gości. Bardzo spodobało się nam np. menu z godzinami podawania poszczególnych potraw oraz kartą drinków. To pozornie proste rozwiązanie pozwalało biesiadnikom odpowiednio „rozłożyć siły”, dzięki czemu mogli posmakować wszystkiego, na co mieli ochotę.

Źródło: www.fashionelka.pl

A jak gościom smakowały nasze drinki? Tutaj najlepiej będzie oddać głos pannie młodej, która swoimi spostrzeżeniami podzieliła się na blogu:

„Drink Bar cieszył się NAJWIĘKSZYM zainteresowaniem spośród wszystkich atrakcji. Serio! Słodki kącik – super, fotobudka – extra, fontanna – pycha, ale Drink Bar to było po prostu szaleństwo! Podchodzili wszyscy, starsi goście, młodzi czy dzieci. Momentami miałam wrażenie, że połowa weselnych gości stoi w kolejce po drinki lub shoty, a barmani nie mają nawet chwili by odetchnąć!”

Źródło: www.fashionelka.pl

Zachęcamy do lektury całego tekstu (link) oraz innych artykułów o tematyce weselnej, których nie brakuje na stronie Fashionelki.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesele w Lutym – w Walentynki

W dniu zakochanych, 14 lutego, na ulicach miast i miasteczek można zobaczyć tysiące par maślanych oczu spacerujących po ulicach. W...

Zamknij